Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már egy ideje száraz a makkom...

Már egy ideje száraz a makkom és szerintem krónikus húgycsógyulladásom van, bőr és nemibeteg gondozó vagy urológus?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve voltam először urológusnál, azt mondta, hogy valószínűleg prosztatagyulladásom van. Adott rá kétféle gyulladáscsökkentőt és nagyjából rendbe is jött a dolog, azóta is szedem ezeket.

Mielőtt viszont elmentem volna ahhoz az urológushoz, rengeteg antibiotikum kúrát kellett végigcsinálnom és egyszercsak megszűnt az ánuszomnál és a makkomon a teljes nyálkahártya. Egyszerűen száraz. Ezért is használok mindennap jojobaolajat. Szedtem sok probiotikumot, de nem állt vissza. Ha nyál éri a makkomat, szinte egyből hugyúti fertőzést kapok és az a piros folt, ami kb 3 éve jelent meg, nagyobb lett és már a kis vérvörös erek is látszanak, ami azért mégis elég félelmetes. Ahogyan az is, hogy teljesen száraz a maga a makk. Azt hallottam, hogy húgycsőgyulladás és gomba is okozhatja. A gomba teljességgel kizárt nálam, a húgycsőgyulladás, pedig csak szimplán nem valószínű.

Bármilyen krémet kentem rá (pl canesten... Csak a teljesen természetes, dolgokat bírja, mint a jojobaolaj) iszonyatosan fájt a húgycsövem, ezért kialakult bennem, hogy majdnem pánikrohamot kapok, ha be kell kenni valami új krémmel, mert félek, hogy nem bírok ki mégegyszer akkora fájdalmat és kárt teszek magamban...

Menjek el bőr és nemibeteg gondozóba? (egy kicsit gáznak tartom..)

Az urológushoz nem akarok visszamenni, mert ha nem gombás eredetű, akkor egyszerűen nem tud mit kezdeni velem. Kéne egy kis bíztatás, mert folyik az élet és ez miatt nagyon letört vagyok így 19 évesen... Nemtudom, hogy valaha rendbe lehet-e hozni. Mert, ha nem akkor óvszer nélkül soha sem csinálhatok semmit... A sok fájdalomról nem is beszélve



2021. dec. 15. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Urológus elsőkörben, ő csinál vizelettenyèsztèst ès meg tudod, hogy van e genny, baci, vér a vizeletben, ha pozitív, akkor antibiotikum kúra.

Ha negatív, akkor nemibeteg gondozó, ott tudnak csinàlni STD vizsgàlatot is.

Èn lány vagyok, de a canesten krém nekem is csíp és szart sem ér. Körömviràgkrémmel lehetne mèg próbálkozni, ami természetes és jó hámképző.

A gomba miért kizárt? Pasik sokszor tünetmentesek, észre sem veszik a gombás fertőzést.

2021. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem a francot nem! Az én herezacskóm is úgy viszket, hogy nem győzöm ecetezni.
2021. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lányként miért vagy itt?
2021. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy segítsen #1 köszi a választ, beszerzek körömvirágkrémet
2021. dec. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!