Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinál lelkiismereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál lelkiismereti furdalási kérdést abból a barátom, ha jön megy csak, és van egy gyors orális neki?

Figyelt kérdés

Megesnek ilyen esetek, hogy kihagyjuk a "tiszteletköröket", és konkrétan csak szexről van szó éppen. Es esetleg csak a részére.


Normális kapcsolatban vagyunk tudtommal, nekem simán beleférnek ezek.

De ő meg mintha attol tartana, nehogy azt érezzem, hogy csak lekezelne, kihasználna, így kényszeresen probal valamit tenni, nyújtani "cserébe".


Párkapcsolatban miért nem tudja kezelni azt, ha néha szexkapcsolatnak néz ki csak a dolog?

Engem annyira nem hat meg, ettől még nem fog borulni a biztonságérzetem, ettől még nem fogom azt érezni, hogy kihasználna, netán azt, hogy nem szeretne, meg a stb.


De benne meg olyanok mennek, hogy nem akar bunkó lenni. Hiába beszéltük már meg, benne van az az érzés, mintha kihasználás lenne, és próbál kényszeresen kedveskedni.


Lenéz esetleg engem olyankor?

Esetleg ki kellene hagynom az ilyen alkalmakat vele, nehogy a kapcsolat rovására menjen?

Vagy ezzel megszűnik a tartásom előtte?


Vagy hogy hozhatnám en ezt egyenesbe? Ha szexkapcsolat "flow" van a normál kapcsolatban?



2021. dec. 18. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.
2021. dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És akkor idézem magam mint rendszerunt a gyk-n:

" Hiába beszéltük már meg, benne van az az érzés, mintha kihasználás lenne, és próbál kényszeresen kedveskedni."

2021. dec. 18. 11:13
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Akkor meg két lehetőséged van.


1. Eltűröd, és abbahagyod a panaszkodást.


2. Szakítasz vele, és keresel mást.


És ennyi. Felesleges ezt a témát túltolni, amikor ott vannak a megoldások. Döntsd el mit akarsz.

2021. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem azt nem akarja hogy azt érezd ürítésre kellesz neki csak.

Nem akar önző lenni és ő is azt akarja h te is ugyanúgy élvezd mint ő

2021. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Neha hagyd neki h csak o kinyaljon hatha akkor megerti h ez csak azert ennyi mert epp az fer bele
2021. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akiknek van olyan, hogy lelkiismeret. Én pontosan ilyen vagyok, csak nőben. Örülj neki, hogy ennyire fontos vagy számára, és nem akar téged kihasználni!

Persze te rosszra gondolsz, hogy így meg úgy. Az eszedbe se jutott, hogy esetleg ez a srác egy végtelenül érzékeny valaki, aki a mai világban kincset ér!

2021. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért használná ki, ha ő kéri? A lelkiismeret vajon arra való, hogy megnyugtassuk magunkat, hogyha disznóságokat csinálunk? Mi ez a kihasználás mánia? Ebben az esetben teljesen értelmezhetetlen. Itt szerintem az van, hogy a pasi kicsit szeretne ráhangolódni a szexre, de a csajnak erre nincs szüksége. ez alkatbeli különbség. Ha a pasi mindenképp erőlteti, akkor az a kihasználás, hiszen a csaj nem akarja.
2021. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Túl érzékeny a pasas. A szexnek nem kell mindig kölcsönösségen alapulni. Nem mindig pontosan ugyanazt kell nyújtani, ugyanannyi ideig, ugyanannyira élvezetesen stb mint amit a másiktól 'kaptam'. Szerintem elég tapasztalatlan a szexben, lehet nagyon fiatal is, valahogy nem alakult ki egy valós egészséges kép benne a szexről. Ha nem tudtál vele vsltozást elérni azzal, hogy csak beszéltél vele erről, akkor talán szakemberrel kéne együtt beszélnetek. Ehhez nem is kell olyan sok alkalom, ha csak ez a probléma.

Engem mondjuk rohadtul irritálnak a hozzá hasonló emberek, lehet szakítanék is. Utálom, ha valakivel nem lehetek kedves, mert mindig mindennek egyenlőnek kell lennie, álladnóan szorong, nem tud elfogadni semmit (mi ez talán önértékelési probléma?). Ha nem ért a szép szóból, lehet szakítanék is. De ez én vagyok. Én a nagybetűs férfiakra izgulok, nem az ilyen tutymuty tejbetökökre.

2021. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"És akkor idézem magam mint rendszerunt a gyk-n"

Én is: egyszer vagy akárhányszor elővenni egy témát még nem egyenlő a megbeszélésével. Amíg él a probléma, addig újra és újra elő kell venni, újra és újra át kell beszélni, egészen addig, amíg nincs megoldva. Mégpedig azzal kell újra és újra átbeszélni, akit közvetlenül érint, nem pedig itt, idegenekkel.

2021. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tedd össze a két kis kezed, hogy ilyen pasid van..
2021. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!