Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt eddig a legkínosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legkínosabb eset amikor felált és nem tudtad tovább takargatni?

Figyelt kérdés
Akár suli/tömegközlekedés/szalagavató vagy nudi a "baj" mindenhol utolérhet neked hogy alakult a legkínosabb pillanatod?
2021. dec. 18. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Kollégium zuhanyzó, szalagavatókor amikor együtt öltöztünk a lányokkal illetve nudin is volt de ott a hideg víz hamar eltüntette
2021. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Strandon.
2021. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ballagási bulin táncoltam egy osztálytársammal, gyönyörű nagy mellei vannak, és pánt nélküli ruhában volt, egész este igazgatta, mert csak kicsit kellett volna lecsússzon, és minden látszott volna. Na és amikor felkértem, betonkemény merevedesem lett, az nagyon megmaradt. Elsőre megijedtem, mit fog szólni, de csak mosolygott. A gond az volt, hogy nagyon látszott a sátor, 1000%, hogy volt aki nézett és röhögött, hogy na felállt a csöcsökre.

Egy másik nagyon megmaradt momentum, mikor 12-13 éves koromban strandom voltunk nagyszüleimmel és egy csaj unokatesómmal, aki 3 évvel idősebb. Hamar fejlődtem, nagyon gyakran volt merevedésem akkoriban, és akkora volt a farkam már, mint most felnőtten. És felallt a vízben, az istennek nem akart lankadni. Közben nagyszüleim már kiabáltak, hogy azonnal ki a vízből, mert otthon kéne már legyünk. Ilyen kis fecske fürdőbugyi volt rajtam, úgy feszítette a fasszzom, hogy oldalt be lehetett látni. Így kellett az öltözőig mennem, az uncsim mellettem le sem bírta venni a szemét róla, úgy nézte, ez nagyon megmaradt.

Aztán milliószor láttak még szúleim, haverok, vagy szobatársak bentlakásban álló farokkal boxerben de ez nem ciki volt szamomra, még büszke is voltam. Mostanában már nincsenek ilyen gondjaim, csak reggel áll fel egy kicsit, és annyi.

2021. dec. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Testnevelés órán, amikor a lányok talajtornáztak, szexi pózokban voltak közben, nem igazán agyonöltözve. De lehet, senki nem vette észre, mit váltanak ki belőlem.
2021. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi hogy offolok, de taktikai pontyként én is szeretném olvasni mert szeretem az ilyen sztorikat pasiktól :D
2021. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 manly ***** válasza:
60%
Volt már több hel.en
2021. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Suliorvosnàl nyolcadikban. Csak gatyàban voltunk, és eléggé feltünő volt.
2021. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Masszázs közbe, de nem vette észre
2021. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát annyira talán nem kínos, de amikor barátnőmmel voltam/vagyok strandon és csókolózunk a vízben vagy hozzám simul akkor feláll :D És nem tudok kijönni a vízből, csak miután kiment és lekonyul
2022. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 manly ***** válasza:
Órán-tini koromban elélveztem.
2022. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!