Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk volt már olyan eset,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan eset,hogy a lány erőteljesen ráharapott a vesszőtökre,hogy ezzel álljon bosszút egy korábbi sérelemért?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 19:32
 1/8 anonim válasza:
60%
Én nő vagyok, de egy nő ismerősöm egyszer megcsinálta ezt :))))
2021. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én képtelen lennék ilyet tenni.
2021. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Én pasi vagyok, exem csinálta ezt egyszer, fentről kapott is egy akkora kokit, hogy azt hittem betörtem a fejét, csattant a padlón mint a fene.


Na már most mielőtt asszonyverőnek leír mindenki, meg "bántalmazás", vérzett a farkam tőle, akkorát harapott. Természetesen ki is dobtam utána, mert disznó nekem nem kell, sem idióta... aki meg ezt csinálja az megérdemli ha megverik, ha pasi nem BDSM kedvelő vagy szereti ezt.

2021. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Akkora pofont adnék az ilyennek hogy lerepülne a feje
2021. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy bármely csaj ilyet csinálna.

Persze mindenki a maga szintjén ismerkedik, lehet egy bizonyos szint alatt megesik az ilyen, de akikkel én állok szóba, azoknak ilyesmi biztosan nem fordulna meg soha a fejükben!

2021. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik kommentelőt eléggé lepontozták. Nem értem miért. Komolyan vannak akik azt várják el, hogy ha minket bántanak, akkor köszönjük meg és csendben menjünk arrébb ? Remélem csak néhány szociopata femináci állhat a dislikerek mögött.
2021. okt. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Csak ismerettségi körömben tudok ilyenről. Ki is esett vagy 2 foga a lánynak és nem a harapástól. 😄
2021. okt. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyet szöges bunkóval dugnám meg szárazon bulihintőporral
2021. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!