Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan védekeztek a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekeztek a nemi betegségek ellen?

Figyelt kérdés

Gondolom elsősorban gumival alkalminál is és akkor is, ha egy kapcsolat van kialakulóban. De olyankor nincs orál? Mert az óvszernek nincs értelme, ha van orál. Továbbá ha a kapcsolat kezdetén gumival védekeztetek, utána pedig már nem, akkor ez miért változott? Ugyanúgy lehet bármilyen nemi betegsége a másiknak attól függetlenül, hogy már X ideje együtt vagytok.


Azért is félek ettől ennyire, mert egy ismerősöm AIDS-es lett a legelső alkalommal, amikor elvesztette a szüzességét, én pedig 2 férfival feküdtem le, az egyik egy hosszú kapcsolat, de mindkettőtől kaptam HPV-t, ami problémát is okozott és meg is műtöttek, így ezek miatt már képtelen vagyok lefeküdni valakivel. Mit kellene tegyek?



2021. dec. 19. 02:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy
2021. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azért elég sok mindenki van aki nem fekszik össze fűvel fával, aztán mégis elkap valamit pedig igényes ember.

Nekem sokatok válaszából az szűrődik le, hogy szerintetek csak a meleg, drogos, négerek és más kisebbségiek meg igénytelen és koszos embereknek lehetnének nemi betegségei. Tanácsnak ez a minőségi partner választás rendben van, de aki nem egy igénytelen, nyilván nem fekszik le akárkivel. Mindezek mellett, ha megnézed egy ember előéletét, nekem volt olyan kolléganőm, aki 50 férfival feküdt le, sokuk idegenek társkeresőkről vagy szórakozóhelyekről, elment egy ilyen szűrésre, amivel mindent megnézetett és semmi baja, annak ellenére, hogy gumit sem használt, viszont vannak ismerőseim velem együtt, akik kaptak el kisebb nagyobb nemi betegségeket is. Azonban tudom, hogy így kvázi a kérdésem is értelmetlen, mert javarészt az egész “zsákbamacska”, persze gumival, higéniával és megfelelő partner választással növelni lehet az esélyeket, de akkor igazából nincs arra mód, hogy ezt az ember teljesen elkerülje, csak akkor, ha egyáltalán nem él szexuális életet.


Egyébként 10-es, hogyan és miként értékeled a másik előéletét, ha te gangbangekben is részt veszel, meg elég sok emberrel létesítettél már szexuális kapcsolatot? Attól függetlenül, hogy gumit használtál, nem hiszem, hogy ez értékelhető lenne ilyen szempontból csak azért, mert nem vagy esetleg drogos vagy bármi hasonló. Ennél keményebb előélettel szexuális téren azért elég durva rendelkezni, tehát téged személy szerint egyáltalán nem értelek.

2021. dec. 19. 13:27
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
12. Nem mondtam hogy CSAK a lezüllött alakoktól kaphatod el. Azt írtam hogy csökkented az ESÉLYÉT! Értem?
2021. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Egyébként 10-es, hogyan és miként értékeled a másik előéletét, ha te gangbangekben is részt veszel, meg elég sok emberrel létesítettél már szexuális kapcsolatot?"

Akkor a hozzá hasonlók előéletét negatívan értékelné. De ez miért baj? Honnak tudod, hogy keres egyszemélyes párt? A "gangekben" a "gangesek" nem számítanak rossz előéletűnek.

2021. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!