Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan védekeztek a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekeztek a nemi betegségek ellen?

Figyelt kérdés

Gondolom elsősorban gumival alkalminál is és akkor is, ha egy kapcsolat van kialakulóban. De olyankor nincs orál? Mert az óvszernek nincs értelme, ha van orál. Továbbá ha a kapcsolat kezdetén gumival védekeztetek, utána pedig már nem, akkor ez miért változott? Ugyanúgy lehet bármilyen nemi betegsége a másiknak attól függetlenül, hogy már X ideje együtt vagytok.


Azért is félek ettől ennyire, mert egy ismerősöm AIDS-es lett a legelső alkalommal, amikor elvesztette a szüzességét, én pedig 2 férfival feküdtem le, az egyik egy hosszú kapcsolat, de mindkettőtől kaptam HPV-t, ami problémát is okozott és meg is műtöttek, így ezek miatt már képtelen vagyok lefeküdni valakivel. Mit kellene tegyek?



2021. dec. 19. 02:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
GUMIVAL!
2021. dec. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Tudod róla hogy nemibeteg lefekszek vele?

Viszont ha nem tudod akkor gumival.

2021. dec. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Óvszer, ha el akarjátok hagyni, akkor mindkettőtöknek STD szűrés.
2021. dec. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne feküdj össze drogos link alakkal. Máris javítod az esélyeid.
2021. dec. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van ingyenes szűrés nemi betegségekre?
2021. dec. 19. 03:11
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Gumi.

Minőségi partner választás, azaz kerüld a nagyarcú, bulizós alkeszokat, és főleg a fekákat, meg minden színest!!!

Gumi.

Intim higiénia.

2021. dec. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6


Már ne is haragudj meg, de ez felháborító. Én is “színes” vagyok, az eddigi két partnerem közül egyik sem volt az, mégis elkaptam valamit, illetve az ismerősöm partnere sem volt az.

2021. dec. 19. 03:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem prostizok, próbálok nem ribikkel lefeküdni. De az orált nem fogom kihagyni emiatt
2021. dec. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

7.-re.


Az egy dolog. A fekete férfiak terjesztik leginkább a HIV vírust. Az Afrikából érkezők. Ez tény!

2021. dec. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Gumival, az orált meg nem hagyom ki csak nagyon alkalmiban (gangbang bulikban). Soha nem kaptam el semmit, pedig igencsak könyék merülök a "dolgokba". Orállal is el lehet sok mindent kapni, de sokkal kisebb kockázattal mint dugással óvszer nélkül.

Hogy mi változik egy kapcsolatban? Az hogy megismerem a másikat, s el tudom dönteni milyen volt az előélete, s annak során védekezett-e.

Ha ennyire parázol akkor STD szűrés. Ingyenes nincs csak HIV-re, a komplett csomag (labor függvényében) 30-40k között mozog.

2021. dec. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!