Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy barátnőm akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm akivel igencsak kibeszélünk mindent.Azt mesélte hogy a barátja (29)előjáték közben nagyon fel izgul de utána le lankad neki. Arra gondolt hogy nem kívánja vagy ilyesmi. Én nem tudtam segíteni neki. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Privátot nem kérek.
2021. dec. 20. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
A lenyugvó napnap is van ereje.
2021. dec. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném hogy pasi vagyok. Mielőtt jönne a rengeteg privát. 🤣
2021. dec. 20. 08:07
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Előjáték közben aktívabb a lány, szex közben pedig lehet, hogy nem, de a pasi jobban élvezi, ha látja, hogy a másik is kívánja, hogy aktívan részt vesz a szexben és ezért lehet, hogy alábbhagy a pasinál a "lelkesedés".

Mondjuk az is érdekes, hogy ezt veled beszéli meg és nem a pasijával, bár gondolom csak egy férfi véleménye érdekelte.

Mondd neki, hogy a barátjával beszéljen.

2021. dec. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Stressz, leginkább.
2021. dec. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3# Először is köszönöm a kulturált válaszod. Ment is a zöld pipa. Az hogy velem beszéli meg arra csak annyit tudok mondani hogy nagyon rég óta ismerjük egymást. Volt hogy én is ki kértem a tanácsát.
2021. dec. 20. 08:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek a harmadikkal. Nálam is elfordul ilyen ebben az esetben.
2021. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltunk hogy van valakije. Vagy sokat maszturbál titokban.
2021. dec. 20. 10:12
 8/10 anonim ***** válasza:

" Én nem tudtam segíteni neki. "

Na ez a baj, mert ezért mondta volna hogy te segíts neki.

Jól megkellett volna szexelned.

2021. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem gondolt arra hogy feküdjek le vele. Attól fontosabb a barátságunk.
2021. dec. 20. 12:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha volna valakije vagy sokat maszturbálna titokban akkor már az elöjátéknál elakadna a dolog.

Itt valami más van. Elsöre azt mondom amit a 3.


A strsszet kizárnám, az sem korlátozodik a játék utáni dologra,ha nyomaszt a világ gondja akkor az mindig nyomaszt.


Lehet szervi baj is, hogy nem képes tartani az erekciót.

Ennek érdemes utána nézni,nehogy full inpotencia legyen belőle.

2022. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!