Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megszoktam a nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszoktam a nagyobb méretet, utána fogom tudni élvezni kisebbel is ?

Figyelt kérdés

A volt barátomnak akivel már nem vagyok együtt nagyobb mérete volt, nem tudtam mindig elmenni, de a szexet nagyon élvezem. 2 évig voltunk együtt. Ha olyan sráccal jövök össze akinek jóval kisebb, amire azért van esély, akkor fog tudni ehhez alkalmazkodni a testem ? Érdemes erre készülnöm valahogy ?

22/N


2021. dec. 14. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Szoktad magad ujjazni?

Attól elélvezel?

Van még kérdés?

2021. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha szerelmes vagy valakibe, azt élvezed, hogy vele lehetsz. Akkor nem hiszem, hogy a testi adottságai a legfontosabbak.
2021. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ami kicsi az kicsi, függetlenül attól, hogy mekkora volt az előző. De ha normális mérte van, alkalmazkodik a test. Pl tudok elvezni 15 és 17 centit is. De 12 centi mindenhogy kicsi (nekem).
2021. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Az ujjazás teljesen más inger, mint egy pénisz, felesleges összehasonlítani. És ha nem jó a szex, a szerelem se lesz hosszú történet. Pont ugyan olyan fontosak a testi adottságok, mint a belső értékek, hiszen egy kapcsolatban mind a kettőnek fontos szerepe van. Hiába kellemes ember, hiába akarom élvezni, ha nem is érzem, nem lesz kielégítő. Nem tudom miért gáz vállalni, hogy igenis ez IS számít...
2021. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Vannak az ottani izmokra is erősítő gyakorlatok.

Amúgy szerintem nem kell aggódnod miatta. Itt olvasott beszámoló szerint olyan is van, aki jobban élvezte átlagos mérettel rendelkező férfival is. Mondjuk ez nehezemre esik elképzelni, de ha kifogsz valaki ügyeset az ágyban még vetekedhet is a nagyobbal. Persze ha ő is nagyon ügyes volt, hát akkor nem tudom. Talán csak más lesz. :)

Készülni talán fejben lenne tényleg érdemes. Jó lenne ha nem nevetnéd el magad egy átlagos méretű férfi láttán, kisebbségi komlexusok egész hadát elindítva benne. :) Talán kipróválhatnál átlagos méretű segédeszközöket is, hogy arra hogyan reagál a tested. De abból ne ítélkezz, mert ha nagyon tág lettél lehet, és nagyon máshoz vagy szokva, lehet hogy érezni sem fogod, vagy csak máshogy. De még itt sem veszett el a remény, mert az mégsem ugyan olyan, mint ha magadnak csinálod, vagy ha téged csinálnak... :)

Nekem pl exem mondta, hogy nyolcadik pasijaként átlagos mérettel jobban élvezi a dolgokat, mint a nagyobb szerszámú eőző pasijainál... De ebből én nem vontam le túl sok kövezkeztetést, mert nem szerettem volna másokhoz hasonlítgazni magamat.

Amúgy még ott van a csikló is. Ahhoz pl nem kell nagy szerszám. Egy ügyes kéz, vagy egy szorgos nyelv, is rengeteg gyönyör forrása lehet. :)

Meg lehet alkalmazni extra méretű segédeszközöket. Ha éppen olyanod van. Van amikor jól tud esni egy nem ember méretű farok is a nőnek. Pl mi rendszeresen alkalmaztunk ilyen dolgokat is... De utána sem volt panasz rám. Rugalmas anyagból gyúrták a női nemiszervet. Meg talán a popsi lyukát, meg a száját, meg a mindenét. :) 22 évesen még nincs miért aggódnod. Gyakorlatilag elpusztíthatatlan vagy. :)


29/F

2021. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Mekkora volt a pasidnak hosszra, vastagságra? Hogy mérted le?

Előtte milyen méretű srácokkal voltál?

2021. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen, hozzádzűkülsz, tapasztalat:) csak ne az első 2 hét alapján ítéld meg a dolgot, nekem ennyi idő kellett, míg elkezdett sokkal jobb lenni a szex. Az elején valóban kevesebbet éreztem, de ez hamar elmúlt:)
2021. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem a méretet szokod meg hanem a férfit aki használja. Szóval nyugi, ha ügyes a pasi akkor az átlag mérettel is élvezni fogod (főleg ha érzelmileg kötődsz hozzá).
2021. dec. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha szerelmes vagy szerintem nem számít a méret és egy férfinek tudnia kell jól használni a kisebbet is
2021. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!