Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan érett nők akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan érett nők akik a fiatal pasikra buknak?

Figyelt kérdés
21F vagyok, és nekem a 30-50 korosztályban lévő nők jönnek be. Pontosabban egy 31 éves, egy 38 és egy 48 éves nőről van szó. Léteznek olyan nők akiknek a fiatal pasik a vágya? Lehet ilyenből kapcsolat is vagy csak szex?

2021. dec. 22. 06:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
nekem semmi izgató nincs bennük 32N
2021. dec. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Semmi sem lehet kizárni, de ne erre alapozz. Inkább azt ajánlom, hogy gyakorolj szorgalmasan a saját korosztályoddal. Majd ha levarrtál jópár telepi muffot, akkor majd szóba jöhetnek az elhanyagolt kertvárosi anyukák…
2021. dec. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Van. Nekem mindig is fiatalabb pasijaim voltak. 27 évesen pl. egy 18 éves sráccal volt viszonyom. Most egy 15 évvel fiatalabb srác boldogít néha. Van ez így.

Privit ne légyszi.

38N

2021. dec. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem kimondottan a fiatalabb pasik érdekelnek de nemrég hagytam magam elcsábulni eggyel. 22 év a korkülönbség.

Kizártnak tartom hogy ebből bármi több is kialakulna a szexen kívül.

39/N

2021. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem szexelnék ilyen fiatal sráccal.

40 N

2021. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

Már így a kérdés se jó.

Olyan van hogy idősebb nő össze jön fiatal emberrel.

De nem azért mert bukik rá, hanem mert sok mindenben megegyezik a gondolkodásuk és van miről beszélgetni, és valamennyire szimpatikusan viselkedik a férfi is.

De az hogy BUKIK rá, az azt sugallja hogy mindegy neki csak a fiatal dugja meg.

2021. dec. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Kapcsolat a 31 évessel még esetleg elképzelhető, de a többivel kizárt. Ha jó pasi vagy, szexre van esély nákuk.
2021. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
A 99%-nak a vele egykorú vagy kicsit idősebb Férfi (és nem pasi) jön be. A többi 1%-nál esetleg elképzelhető hogy akár nála fiatalabb Férfivel is összejöjjön. Leírtál három életkort, gondolom van 3 kiszemelted, akkor mire vársz? Mi mondjuk meg a távolból látatlanban hogy tetszel-e nekik? Tegyél próbát és elválik, ad.1. összejönnének-e fiatalabb pasival, ad.2. benne vannak-e "csak szex" jellegű storyban, ad.3. személy szerint te tetszel-e nekik. "Csak" ennek a három dolognak kellene klappolnia...
2021. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#8 Én pont hogy nem a csak szexet akarom. A 31 éves a fő kiszemelt, be jövök neki, de kapcsolata van…. pontosabban családja.
2021. dec. 22. 15:09
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
#9 ja ha családja is van, akkor egészítsd ki a fentieket még egy szemponttal: egyáltalán bármit is akarjon a férje, gyerek, családja mellett. Még kisebb sansz... amúgy te most szét akarsz robbantani egy családot csak azért mert neked a nálad idősebb nők tetszenek? No comment...
2021. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!