Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan 30-40 év közötti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 30-40 év közötti nők akik fiatal (20-25 közötti) pasikra buknak?

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 06:11
 1/9 anonim válasza:
Vannak.
2019. febr. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van
2019. febr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A nők 99%-a már ágyba bújna egy jóféle 25 évessel.

Férfi vagyok ökrök

2019. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak.

Több ilyen jó élményem volt már.


F

2019. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha van ilyen nő, egy kis hancúrra vevő vagyok.


28F

2019. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van ááám

😍😍

2019. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!

Jó tudni hogy működik ez a felállás is. Én nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen egy nálam jóval idősebb nővel. Akár hosszabb távon is. Remélem egyszer összejön.

2019. febr. 11. 23:22
 8/9 Bummer ***** válasza:

Működik, csak elárulom a titkot.

Érettebb nőknél a szánalmas verzió "írjatok én is akarok" meg "de jó lenne, nem jönne velem egy?" sablon módszerek kevesek még egy integetésre is két utcával arrébbról is.

Ha húszon évesen úgy gondoljátok, "meghódítanátok" egy érettebb korú nőt, sokszorozzátok meg a kreativitásotok és cselekvőképességetek legalább tízzel ahhoz képest is ami a fiatalabbakhoz is kevés.

35F

2019. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot, kérdező. A 30-40 év közötti nők is fiatalok. Sőt, a maguk megállapodott szépségével most élik a fénykorukat. Nem az a legfőbb vágyuk tejhát, hogy a te mimóza lelkedet pátyolgassák, hanem FÉRFIT szeretnének maguk mellé. Lehet az akár 20-25 közötti is, de (ahogy Bummer írta) nem akármilyen.
2019. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!