Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok igaz az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok igaz az hogy a legtöbb fiú csak szex miatt akar ismerkedni veled?

Figyelt kérdés
Olyan fiút mennyire nehéz találnod aki kapcsolatot szeretne és nem várja el második randin a szexet és min 1 évig együtt tudsz vele lenni?
2021. dec. 23. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Túlnyomó része valóban ilyen, pláne ha ezt anonim módon teheti. Azért élőben is kaptam már az arcomba 1-2 ilyen megnyilvánulást paraszt hímneműektől. Jobbára azért nagyon elfajulni nem szokott a dolog.

19/L

2021. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos a legtöbb teljesen komolytalan és csak dugni akar. Ami a szerencse, hogy a legtöbben borzasztó átlátszóak és szarul hazudnak, szóval én gyorsan kiszúrom, ha nem őszinték a szándékaik (rég azért nem így volt, de sokat fejlődtem). Sajnos sok más nőt viszont sikerül átverniük.

Mindegy, lényeg hogy igen, komoly kapcsolatra nagyon nehéz férfit találni. Kevesebben is keresnek azt, na meg azok között akik keresnek is kevés a normális pasi. Én pl 5 éve vagyok szingli, mert nem találok egy épkézláb férfit se. Pedig még előnyből is indulok, mert csinos is vagyok. De semmi...

2021. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom mi ez az álszenteskedés. Akik ennyire hirdetik, hogy csak komoly kapcsolat / utálják a szexet, jajj mi az a farok, fuuuj pasik csak dugni akarnak. azok szoktak mindenkivel dugni az első randin és a legnagyobb ribik igazából.


:DDDD

2021. dec. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az a baj szerintem, hogy szexet akar, hanem hogy fiatalon a többség értemileg, és érzelmileg teljesen éretlen egy igazi párkapcsolatra. Ezért aztán kizárásos alapon, csak a szexuális érdeklődés marad. Szóval a lehetetlent várják az embererek egymástól.
2021. dec. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kb 10-bol kilenc csak szexet akar velem, hat arra várhatnak, régen gyakran bele mentem, mostmár nem hianyzik a szex, max elméletileg, úgyhogy hanyagolom.


Kedvencem amúgy a srác aki minden nap itt sír GYIK-en, hogy a lányok akarnak csak szexet.

2021. dec. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!