Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg tud jó lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg tud jó lenni az anális szex?

Figyelt kérdés
Régóta izgat a dolog gondolati szinten, de nem mertem soha kipróbálni a barátommal, mivel általában a legtöbb helyen azt írják hogy fájdalmas és kellemeteln a lányoknak. A napokban elmesélte az egyik barátnőm, hogy ők kipróbálták a barátjával és neki nagzon izgató volt és nagyon jól esett neki. Lányok akik már próbálták, ti hogy látjátok ezt? És akiknek bejött, mi a titka hogy kellemes élmény legyen? Ha van tapasztalatotok benne lányok, kérlek megosszátok velem?

2021. dec. 26. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nagy ritkán szoktam engedni, nekem semleges, ha sose csinálnám akkor sem hiányozna.
2021. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen, tud jó lenni, ha ésszel csinálja a pasi.
2021. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Engedni:DDDD ilyenhez se érnék hozzá, ha pasi lennék. A kutyámnak szoktam engedni dolgokat:)

Kérdező: én pl élvezem, nekem izgató. Én azt szoktam mondani, egyszer ki kell próbálni mindent, annyit megér. Aztàn max ha nem tetszik, nem csinálod többet.

Annyi hogy alaposan fel kell készülni, szépen lemosakodni arrafele. Aztán sok izgatás. Síkosító mindenképp legyen. Hasznos tud lenni egy kisebb plug is, nekem az első (jó) anális élményem így volt, hogy a pasi betett egy kisebb plugot és bennem hagyta picit. Addig csináltunk mást. Az a plug annyira ellazította az izmokat, hogy utána szinte meg se éreztem, ahogy berakja. Pedig nem votl kis mérete. De ehelyett az ujjazás is jó, meg a popsinyalás. Ha a barátod ezeket nem akarja, akkor hagyjátok is az egészet. Csak figyelmes, türelmes férfival csináld, különben fájni fog.

Hajrá:)

2021. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok, mint az első. Exem szerette, közben vibrátorral közben játszottam magammal, az úgy nem volt rossz. Ilyen havi 1-2x csináltuk. Mostani páromat nem izgatja, nekem se hiányzik. Plugot néha használok, az jó, de bőven elég anális inger.
2021. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem jó.
2021. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem tud jó is lenni :)
2021. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Én a férjem ánuszát ujjazom, nagyon szereti. 1 perc alatt elmegy tőle.
2021. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen, de erősen hangulatfüggő.
2021. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött. Ritkán csináljuk (2-3 havonta egyszer dobjuk fel így az együttlétet). Síkosító legyen bőven, illetve figyeljetek a fokozatosságra. Első néhány alkalommal párom engem csak ujjazott (először egy, aztán két ujjal). Fontos, hogy lazulj el és ne görcsölj rá. :)
2021. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3: Végtelenül ostoba vagy.

A szexualitásban alap a konszenzus.

Kizárólag olyat lehet és etikus tenni, amibe mindkét fél beleegyezik.

Az hogy a te erről mit sem tudsz, csakúgy mint a stìlusod téged minősìt

2022. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!