Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív meleg srácok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív meleg srácok és lányok! Anális szex után ti is fel szoktatok lenni egy kicsit fúvódva vagy ez csak nálam van így?

Figyelt kérdés

Általában még az esetet követő napon is nagyon sok "gáz" távozik belőlem és olyan felfújt érzést érzek. Ez normális?


27/F (meleg)



2014. aug. 6. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem normális,összeszedtél valami bajt,és rothad a bél.
2014. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%
Rohad a beled tesóxD
2014. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Néha előfordul. Ha bemegy a levegő annak ki is kell jönnie :D
2014. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is picivel furcsábban érzem a belügyi dolgokat, szex utána órákban igyekszek otthon tartózkodni, mert gyakori szelelési kényszert érzek, viszont én nyugodtan csak a wc- merem "elengedni" mert esetekben nem csak gáz távozik. De ez normális, főleg, mert a ki-be tétel során levegő kerül a végbélbe, és a sperma is szerintem kicsit feloldja bent a dolgokat. (Tapasztalat) 22L
2014. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fúj gumi nélkül anál?
2015. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!