Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szokott olyan lenni,hog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szokott olyan lenni,hogy hason fekszetek a pasitok széthúzza a farpofátokat és a popsi lukatokat nyalja? Fiúk nektek az ilyen dolog mennyire jön be?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak anál szex/ujjazás előtt. Fincsi nagyon.
2021. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem mert ott ne nyaljon,ott tabu.
2021. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem
2021. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Piszokul fel tud izgatni ha ott is kényeztet a nyelvével.
2021. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Utálom ha a seggemet babrálják
2021. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
62%
Van a szerelemnek egy olyan foka amikor ez már természetesnek válik akkor is ha mindkét fél valamiféle fokozott prüditástól szenved , az igazi mélyről jövő orgazmusnál hölgyeknél elengedhetettlen az ha mindkét testnyílás fokozott izgatásban részesül
2021. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem iszonyatosan felizgat. N
2021. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem is iszonyatosan izgatna,ha esetleg egy teltebb nő így feküdne mellettem,akár bugyika is rajta van,s csak félrehúznám,és szivesen izgatnám popsiját,punciját így! De sajna nem találok jelenleg ilyen nőt,aki vágyna rá,és élvezné,engedné...


40/F

2021. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen, volt mar, de sajna a legtöbb pasi az azt nézi, h neki jo legyen, meg akkor is ha en ezt megteszem neki előtte ... :/
2022. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasi lehet ilyen,de én nem ilyen vagyok!!!


Számomra a nő élvezése,ill elélveztetése a legelső,s a legfontosabb! Persze csakis olyan dolgokat teszek vele,amit ő is szeret,neki is élvezetet nyújt!


S ha ezek meg voltak,akár nem is csak egy elévezésére gondolok,nahh utána valamikor jöhet a saját elélvezésem,spriccelésem,nyílván gondolom ezt akkor,ha ő esetleg ezért nem tesz semmit... Nem szopja,vagy nem veri a kezével a farkamat...

2022. okt. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!