Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz az ha nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az ha nekem csak 21 évesen sikerült elvesztenem a szüzességem?

Figyelt kérdés

Utána 2 év alatt 3 lánnyal jött össze kaland, kapcsolat nem akar összejönni, pedig az lenne a jó. Most 25 vagyok és lassan 3 éve volt az utolsó szex.

Ismerkedni szoktam, de nekem ez nagyon akar menni. Régebben örültem hogy sikerült elvesztenem, de igazából még mindig nem tartok sehol, mert rendszeresen nem szexeltem még, meg ugye kapcslatom sem volt.


2021. dec. 26. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 évesen sikerült, azóta 2 év alatt annyi lánnyal voltam, amennyivel más egy élet alatt sem

kinek hogy alakul

2021. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha azt mondom gáz, visszamész az időben?
2021. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem egy haverom 23 évesen vesztette el szüzességét. Azóta rengeteg jó csajjal volt már, igazi csajozógép lett.
2021. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam, igaz 19 évesen veszítettem el s az azt követő 2 évben csak alkalmiban tudtam a szexig eljutni. Attól hogy elveszíted semmi sem változik, ugyanúgy kel fel a nap. Akkor lesz csajod ha fejben is változol - határozottabban, bátrabban (de nem bunkón!) folyamatosan csajozol. Ami elvitt a szüzességed elveszítéséig - Te magad! - az fog elvinni a következő, az azt követő, meg az azt követő csajig is.
2021. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 voltam amikor először szexeltem.

42F

2022. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!