Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 évesen nem volt még komolya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen nem volt még komolyabb kapcsolatom a szex miatt. Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, talán átlagos kinézetűnek mondanám magam. Egyetemet fejezett, kettőt is, biztos anyagi háttérrel. Teljesen rendben vagyok magammal. Sok futó kapcsolat van már mögöttem,valahogy nem találok olyan férfit aki teljes mértékben ki tudja elégíteni az éhségem. Lehet akármilyen, ha nagyon jól megvagyunk akkor is előbb utóbb megcsalom, mert valahogy szexuális téren mindig többre és újabbra vágyom. Próbáltam felhozni a témát többször is, például a 3as ( bármilyen felállás), többes, bdsm, swinger klub,stb. de vagy nem mentek bele, vagy ha mégis egy idő után már nem vállaltak be többet. Volt akit a játékszerek is mélyen érintettek, vagy csak egy két extrém póz. Volt olyan is aki szakított velem, mert hogy ő nem bírta,hogy napi többször is szexelnie "kellet". Kicsit nonszensz az egész, én magam nem szeretném meghazudtolni, vagy bármit is elfojtani mert így vagyok teljes, így vagyok aki. Keresgéltem az interneten is, mondjuk a pszichológust vagy a pszichiátert kicsit túlzásnak érzem, de ki tudja.. Van esetleg valakinek tapasztalata? Bármilyen javaslat?

2021. dec. 27. 02:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%
Igen, látogass meg egy swignert és ott társalogj értelmes emberekkel. Akad néhány (attól függ melyik klubba mész), meg addig is jól érzed magad :)
2021. dec. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm. Lehet rosszul értelmezhetően írtam. Swinger klubba járok, szeretek is eljárni csak kevés olyan pasi volt aki szintén osztozott ezen a véleményen. :)
2021. dec. 27. 02:34
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
#2 igen ez így van, kevesen vannak akik fejben is képesek felvenni a "tempót", de ismered a mondást, amíg az igazira várunk addig az esélyesekkel is jól érezhetjük magunkat 😂
2021. dec. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#3 :) Jól is érzem magam. Csak valahogy hiányzik az a másik fél akivel mindent meg tudok osztani, akivel élvezzük az élet minden apró és nagy örömét együtt, egymásért.
2021. dec. 27. 02:44
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
#4 találsz a klubokban olyan embert akik ugyanezért vannak ott és a swinger életforma, a többesek, vagy akár a BDSM a bennük kondicionálódott vágyak részét képezi (meg egy csomó olyat aki csak ezt állítja magáról, de tulj.képpen csak dugni akar, meg "cserealapnak" illetve "páros belépőként" magával vinni legközelebb kísérőként valamelyik buliba).
2021. dec. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nincs több pasid? Állandó akivel beszélgetsz, meg néhány, aki kielégít? Ez nem jó így?
2021. dec. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
55%
Borzasztòan ritka èrtèkes nő vagy , ès meglesz az a pasi. Ne aggódj ezen. Ki lehet ezt alakìtani kèsőbb is egy pasiban ezt , csak a megfelelőt kell megtalàlni ehhez. Swinger pàr vagyunk a felesègemmel nyilt kapcsolattal kombinàlva. Nehèz megtalàlni ugyanazt a túlfűtött libidóval megfelelően rendelkező pàrt , akivel mèg anatómiailag is egyezik az ember , de a majdnem mindenben megfelelőèrt is hàlas tud lenni az ember :) 38/F
2021. dec. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
21%

CsaXólok, nimfomán vagy.

Én is jártam ebben a cipőben. Más nem tud segíteni, csak egy szakember, és a végtelenül mély elhatározás, hogy meg akarsz gyógyulni. Ez egy igen komoly mentális betegség sajnos. Egyedül nem kifejezetten lehetséges kimászni belőle

2021. dec. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#5 persze akadnak, de valahogy az ottani ismerkedés nem hozott gyümölcsöt soha.
2021. dec. 27. 02:56
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
7 es vàlaszadó vagyok. Nem tudom mièrt húztatok le , de tènyleg így èrzem. Èn is ilyen vagyok , csak fèrfiban. Soha nem cselekednèk sunyiban , a felesègem mögött , de megoldani megoldottuk a dolgainkat , de tèny , hogy nagyobb az ètvàgyam..
2021. dec. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!