Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 évesen nem volt még komolya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen nem volt még komolyabb kapcsolatom a szex miatt. Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, talán átlagos kinézetűnek mondanám magam. Egyetemet fejezett, kettőt is, biztos anyagi háttérrel. Teljesen rendben vagyok magammal. Sok futó kapcsolat van már mögöttem,valahogy nem találok olyan férfit aki teljes mértékben ki tudja elégíteni az éhségem. Lehet akármilyen, ha nagyon jól megvagyunk akkor is előbb utóbb megcsalom, mert valahogy szexuális téren mindig többre és újabbra vágyom. Próbáltam felhozni a témát többször is, például a 3as ( bármilyen felállás), többes, bdsm, swinger klub,stb. de vagy nem mentek bele, vagy ha mégis egy idő után már nem vállaltak be többet. Volt akit a játékszerek is mélyen érintettek, vagy csak egy két extrém póz. Volt olyan is aki szakított velem, mert hogy ő nem bírta,hogy napi többször is szexelnie "kellet". Kicsit nonszensz az egész, én magam nem szeretném meghazudtolni, vagy bármit is elfojtani mert így vagyok teljes, így vagyok aki. Keresgéltem az interneten is, mondjuk a pszichológust vagy a pszichiátert kicsit túlzásnak érzem, de ki tudja.. Van esetleg valakinek tapasztalata? Bármilyen javaslat?

2021. dec. 27. 02:23
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

#6 Mert érzelmileg csak egy emberhez tudok kötődni.

#7 Köszönöm szépen. Azért nem nagyon szeretnék kompromisszumot kötni :)

#8 Nem hinném. Nem folytonos vágyról van itt szó, nem egy kóros szexuális életről, nincs szégyenérzetem. Lelki eredetű problémáim sosem voltak, ezért is zárnám ki... Azért köszönöm

2021. dec. 27. 03:04
 12/31 anonim ***** válasza:
43%
Így meg mindenkit megcsalsz. Ez nem tűnik így normálisnak. Ha érzelmileg valakihez kötődsz, akkor nem tudsz mással szexelni?
2021. dec. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%
#12 van akinél tényleg így van, s vannak akiknél meg nem. Klubokban rengeteg párt látok, akik egy családot alkotnak. A szexualitásuk ilyen módon történő megélése nemhogy éket verne közéjük, hanem pont hogy a közös "szexcinkosság" még jobban összeköti őket mint a normál párok esetében.
2021. dec. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Swingerbe nem járnék, de nem okoz problémát több emberrel érzelmi kapcsolatban lennem.
2021. dec. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

#12 Hát most a megcsalás nem normális az tény. De valahol az sem ha kapcsolat nem működik. Az érzelmileg kötődős kérdésed viszont nem teljesen értem.. Nekem a szex egy testi vágy, akit szeretek, kötődöm hozzá érzelmileg azzal szeretkezek, aki a testi vágyam elégíti ki, vagy bármilyen fantáziám vele szexelek, hogy ne használjak csúnyább szavat. Endorfint szabadít fel mintha csokit ennék :)

#13 Sok esetben így van. Vannak akik nem értik de vannak akiknek ez egy fűszer, akik szeretik egymást annyira, hogy nem irigylik a másik örömét.

2021. dec. 27. 03:16
 16/31 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kèrdező! Swinger pàr tagjakènt mondom , hogy örültem volna , ha ilyen nőre talàlok màr 30 èves koromban :) az , hogy ennyire kiforrottan tisztàban vagy magaddal , az okozza a pàrkeresèsi sikertelensegedet , mert kevès fèrfi tudja ezt jòl kezelni. Persze nem tudom, hogy milyen a termèszeted privatban , de nem biztos , hogy a sexualitàsi dolgaid miatt mennek ezek el , hanem azèrt , mert az èlet màs területèn is egzisztenciàlisan felettük àllsz , ès nem talalnak olyan területet , amiben ők lehetnek a " FÈRFIAK" valamely területen ez nekünk igenis kell.. minden fèrfi "kanos" de nem sokan bírnak 3 menetnèl többet , ezèrt ez is lehet teher egy idő utàn.. de valamiben tessèk "megmentèsre szorulni" :)
2021. dec. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
De akkor tudsz több emberrel szexuális kapcsolatban lenni egyszerre. Ezt írod. Van akivel szexelsz, van akihez kötődsz.
2021. dec. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

#16 Köszönöm! Nekem is az az érzésem néha, hogy nem igazán szeretik a határozott, magabiztos nőket, főleg nem hosszú távon.

#17 Persze tudok. Csak az akihez kötődöm nem osztozik ezekben az elvekben, vagy csak egy ideig. Ez a problémám. Mert valójában az az egy lenne igazán fontos!

2021. dec. 27. 03:24
 19/31 anonim ***** válasza:
Akkor olyat kell keresni, aki ezt elfogadja. Valamennyire érthető, hogy egy téged szerető ember nem veszi jó néven, ha mellette mást is akarsz. Hasonló történt velem. Ott annyira jutott a dolog, hogy a végén velem csak beszélgetni akart. Ezt nem igazán akartam elfogadni.
2021. dec. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
#19 Olyat is keresek, csak valahogy nem lelem.. Persze értem én ezt a részét is, mindenkinek más a felfogása, mind mások vagyunk, nincs is ezzel semmi baj. Én nem veszem rossz néven ha a párom valamit élvez, akkor sem ha az csak egy jó bor, vagy egy másik ember, nem kezdek el hisztériázni. De mondom nem vagyunk egyformák. Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod!
2021. dec. 27. 03:35
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!