Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapadókorongos dildó vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapadókorongos dildó vagy anál plug?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb popsiba? Egy élethű dildó 16 cm vagy egy anál plug?
2021. dec. 27. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Én a plugot szeretem szex és maszti közben is, nekem elég anális inger, nem kell dildo. De ha te análszex feelinget szeretnél, akkor egyértelműen a dildo.
2021. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én plug párti vagyok
2021. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

egyik se ! 20L

amúgy csak plug ha már választani kel.

2021. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Plug! A dildó a punciba kell.
2021. dec. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rezgő plug.
2021. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a cél.


Ha csak egy gyors maszti, akkor mindkettő jó, de egy tapadókorongos dildó jobb, mert lehet lovagolni rajta popsival is, így intenzívebb élményt ad.


Ha viszont nap közben hosszabb időre folyamatosan szeretnéd magad izgatni, arra egy anal plug a jobb, mert azt beteszed és a helyén marad bármeddig, és kellemesen izgat napközben. Lehet vele bármit csinálni, sétálni, futni, akármit.


Nekem van mindkettő, szeretem ezt is, azt is. Az anál plug séta vagy futás közben nagyon szuper lágy prosztata masszázst ad nekem. Mondjuk ha te lány vagy akkor ez nyilván nincs, de akkor is kellemes, barátnőm is szereti hordani.


Remélem tudtam segíteni.


:)

2021. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pfl ***** válasza:
mindkettő
2022. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én heteró férfiként nem tudnék lovagolni 1 dildón XD.

Plugot azt szoktam használni.

2022. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!