Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb eséllyel választanád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb eséllyel választanád azt a fiút akinek van autója meg lakása, mint akinek nincsen egyik sem?

Figyelt kérdés
Ha van két fiú, mindkettő tetszik és összejönnél vele, de az egyiknek van autója(átlagos), meg lakása Budapesten. Mennyiben befolyásolná a döntésed?
2021. dec. 27. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy számít az anyagi helyzet a nőknek. Ez miért olyan hihetetlen ?
2021. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Missi_Key ***** válasza:
hát ha nekem egyik se lenne, és még neki sem, akkor hogy dgnánk? el bkv zok egy szállodába?
2021. dec. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Oké, számítson egy nőnek az anyagi helyzetem. De akkor én is elvárom tőle, hogy önerőből érje el azt amit én.
2021. dec. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!