Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb eséllyel választanád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb eséllyel választanád azt a fiút akinek van autója meg lakása, mint akinek nincsen egyik sem?

Figyelt kérdés
Ha van két fiú, mindkettő tetszik és összejönnél vele, de az egyiknek van autója(átlagos), meg lakása Budapesten. Mennyiben befolyásolná a döntésed?
2021. dec. 27. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire
2021. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Abszolút befolyásolná. Eleve ha csóró lennék akkor is ki az a hülye, aki nem az elsőt választaná, ha mindkét oasi ugyanannyira szimpatikus? (amúgy ilyen szerintem nincs, mindig lesz aki fele kicsit jobban húzol)

De mivel nekem is van lakásom és autóm, egy kapcsolatban fontos, hogy a párom is hasonló anyagi szinten legyen. Tehát az elsőt választanám.

2021. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2021. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám hogy nem befolyásol, de mondjuk egy harminc közeli faszi esetében már kellemetlen ha a mamahotelba kell járni. Nem kell saját lakás de legalább valami albérlet nem árt ha van bizonyos kor felett.
2021. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Szinte mindíg a jobb partit választják a nők. Ez régen se volt másképp.
2021. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyünk álszentek tud számítani, de önmagában édeskevés ha nem vagy szimpatikus. A legtöbb kalandom, kapcsolatom akkor volt amikor még se kocsim, se lakásom nem volt. Viszont sportoltam (biz' a kinézet is számít), s rengeteget jártam bulizni szórakozóhelyekre, fesztiválokra, ide-oda a haverokkal házibulikba (ergo sok emberrel találkoztam = sok nővel tudtam megismerkedni).
2021. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem elvárás a saját lakás és a kocsi. Ami elvárás hogy megtudjon élni, tudjon magáról gondoskodni, ne anyuci pici fia legyen.
2021. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van saját házam, és autóm is. Nem szükséges, hogy a férfi is rendelkezzen ezekkel.

Viszont azt elvárnám, hogy a saját lábán álljon. És ne a szüleit pumpolja mondjuk 30 éves korában

2021. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én pont 30 vagyok, saját lakásom nincs, de 5 éve külön élek, van átlagon felüli fizetésem, és annyi önerőm, hog lassan vegyek saját ingatlant. Ezeket sosem szoktam elmondani egy kapcsolat elején, és még nem is találkoztam olyan lánnyal, aki azonnal ki akarta volna ezeket szedni belőlem, de lekopogom.
2021. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

9.-re.


De azt elsőre megkérdik, hogy mivel foglalkozol. Abból meg, hogy nem azt mondod, hogy kukás, őr, vagy sintér, már megvan az "árad".

2021. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!