Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú 15 éves korában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú 15 éves korában veszti el akkor több önbizalma lesz a csajozásban?

Figyelt kérdés
Nekem 20 felett sikerült és nem megy az ismerkedés. Ha egy fiúnak már nagyon fiatalon sikerül összehoznia akkor mindig sikeres lesz és nem kell sok időt szex nélkül lennie?
2021. dec. 28. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltétlenül lesz sikeres utána és nem feltétlenül lesz utána folyamatosan kivel szexelnie..
2021. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem attól függ. Bár a tapasztalat jól jön. Viszont ahhoz, hogy valaki kiemelkedően sikeres legyen ebben kell egyféle beállítottság, karizma, vagyis olyan személységgel kell, hogy rendelkezzen, ami sokaknak bejön.
2021. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Minél hamarabb veszíti el annál nagyobb önbizalma lesz és tapasztalata. És minél később akkor meg fordítottja lesz.
2021. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
A hármasnál a pont.
2021. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelműen igen. Haverjaim, ismerőseim, akik anno hamar elveszítették, 14-15-16 évesen, jellemzően mind nagyon magabiztos, csajozós, minden problémát megoldó fiúk voltak. Most 25 éves korunkra meg már felnőtt, biztos saját lábakon állnak mind. Én meg aki balfhasz voltam akkor, és nem dugtam, most is bafhasz maradtam, csajozásban, meg mindenben is.
2021. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen vesztettem el. Utána 18 éves koromig talán még 1x volt valami. Nagyon nehezen ment lanyokkal a beszélgetés/ismerkedés. Aztán 18 évesen lett egy hosszabb kapcsolatom, az volt a vízválasztó.

Kérdésedre a válasz a nem. Kell hozzá egy kiállás, ami a rutintol jön és attól, hogy nem vagy beszari.

Ezt úgy tudod elérni, hogy összeszeded a tökeid és odamész a lanyokhoz, megdicsérni milyen szép és okos. Idővel konyebb lesz.

Mikor eljutsz oda, hogy ezt nagyon magabiztosan csinálod, na akkor már maguktól jönnek a nők.

És tényleg, én már reflexből dicsérem a nőket, minden szándék nélkül. Aztán folyton azt veszem észre, hogy a csaj hirtelen másképpen kezd viselkedni.

2021. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ, hanem azoktól a tulajdonságoktól amik elvittek az ágyig egy nővel. Amikor elveszítettem vigyorogtam mint a vadalma, hogy húúúúú mekkora császár vagyok, füttyentésre megy innentől és dőlni fognak a csajok. Másnap viszont ugyanúgy kelt fel a nap. Van pár millió férfi Magyarországon is aki már nem szűz, mégsem lógnak önmagában ettől fürtökben rajta a csajok.

Azok a képességek (kommunikáció, udvarlás, kezdeményezőkészség, normális viselkedés) amik elvittek az egyik ágyig, azok fognak elvinni a következőig is nem az hogy már nem vagy szűz, vagy 5, vagy 50, vagy 500 csajod volt.

2021. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első után (15) vért izzadtam mire sikerült utána meg egyik a másik után. Nálam bevált ez a vonzás törvénye dolog
2021. dec. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!