Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mi az, ami KÜLSŐLEG...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi az, ami KÜLSŐLEG (testileg) és mi az, ami BELSŐLEG (szellemileg) vonzóvá tesz számodra egy férfit?

Figyelt kérdés

Milyennek képzeled a TÖKÉLETES összképet?


Leírhatnátok, azt is, hogy hány évesek vagytok!



2021. dec. 29. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Külsőleg az átlagos alkat, a sörhasat és társait nem bírom. Szőke haj kék szem, borostás/szakáll kombó a gyengém.

Belsőre meg ha a másik vicces, tájékozott, lehet vele jókat beszélgetni/vitázni, van véleménye az Nagy pirospont.

2021. dec. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Farok és intellektus
2021. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Külsőre: izmosabb alkat, legyen magas, barna haj, kék szem és jóképű:)

belsőleg pedig intellektuális, akivel lehet jókat beszélgetni is

2021. dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet részletesebb, akár szexuális leírás is.
2021. dec. 29. 09:02
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Magas, izmos, jóképű. Okos, humoros, határozott. És persze gazdag.
2021. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Külső:

- Normál testalkat, valamennyire izmos, de nem túlságosan, tehát nem olyan, mint egy kétajtós szekrény:D Tehát nem túl vékony, de nem is kövér/hasas, az nem tetszik.

- (viszonylag) magas. Nálam nem nehezebb magasabbnak lenni, mert 163 cm vagyok, de tetszik, ha egy pasi 180 cm vagy magasabb

- borosta vagy rövidebb arcszőrzet, szinte csak az ilyen pasikra figyelek fel. A szakáll viszont nem jön be.

- Barna vagy fekete haj, rövid, férfias fazonú. Nekem a copfos és a kopasz, rasztahajú pasik nagyon nem jönnek be.

- Jobban bejön az, ha picit barnább a bőre (mielőtt valaki elkezdene cigányozni, nem arra gondolok:D)

- Kifejezetten fontos szerintem minden nőnek, hogy egy férfi ápolt legyen, adjon magára. Beleértve ilyen alap dolgokat, hogy minden nap fürödjön le, vegyen fel tiszta alsóneműt, legyenek tiszták a ruhái, mossa meg a fogát, ne legyen koszos a körme, ne legyen zsíros a haja, fésülködjön meg, használjon dezodort, akár parfümöt stb.

- Ízléses öltözködés. Ezt nem annyira tudom elmagyarázni, de a lényeg, hogy ne öltözködjön úgy, mint egy lány, hanem legyen férfias, egymáshoz passzoló ruhadarabokat vegyen fel, ilyenek. Nekem az ing nagyon bejön, a szövetkabát is, de persze nem kell mindig ilyenekben járni, sportosan is lehet ízlésesen öltözködni, de pl. a tréninggatya az én szememben otthoni öltözék, nem utcára való, ahogy a papucs sem. Ez csak egy példa volt.

- a piercingek egyáltalán nem jönnek be egy pasin, tetkók közül ha van neki 1-2 kisebb vagy kevésbé feltűnő, az nem zavar, de ne legyen agyonvarrva


Ez persze nem azt jelenti, hogy szőke vagy 180 cm-nél alacsonyabb pasival soha nem jönnék össze, csak leírtam, mi jön be a legjobban, mi lenne számomra a tökéletes, hiszen ez volt a kérdés.


Belső:

- intelligens

- jó humorú

- Magabiztos, határozott

- Vannak céljai, tervei

- figyelmes

- udvarias

- tiszteli a nőket és egyenrangú félként tekint rájuk

- nyugodtabb típus (mivel én is az vagyok)

- Okos, tájékozott, iskolázott. Nem a diplomáját nézem, diploma nélkül is lehet valaki okos, de azért fontos, hogy ne legyen buta, lehessen vele mindenféle dologról beszélni.

- Az, hogy gazdag legyen, nem szempont, de legyen munkája, haladjon valahová az életben, ne az anyja tartsa el még 30 évesen is. Nem tudnám senkitől elvárni, hogy eltartson, kellemetlenül is érezném magam, eszembe nem jutna, hogy a pasim fizesse a sminkcuccaimat vagy ruháimat, de ne legyen zsugori, aki mindig mindenen spórol és soha egy fillért nem fizet sehol.

- Fogadjon el olyannak, amilyen vagyok, ne akarjon megváltoztatni.

- Lehessen vele komolyan is beszélni, ha kell, ne vicceljen mindent el.

2021. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Külsőre:

- Nem ez a legfontosabb de személyes preferencia, szeretem ha egy pasinak szőke a haja kék szemmel, de attól függetlenül barna haj barna szem kombó is tetszett már meg, csak a szőke kék szemmel a kedvencem.

- Utálom ha egy férfi nagyon szoros, az arcán max egy kis borostat elviselek de többet nem, pl bajusz szakáll.

- Magas az sose baj kb 180 cm-től és ha vékony vagy izmos hozzá az a legjobb.

- Szerintem szexi ha sportol vagy edz valamit.

- Alapvető higiénia fontos nyilván, hogy illatos legyen és ápolt.

- Öltözködésben kedvelem ha nem susogos, szoszos melegitot hord olyan pólóval ami olyan mintha az anyukája adta volna rá. Hanem van egy kis stílusa.

- Tetovalas piercing is szexi szerintem.


Belsore:


- ha vicces, lehet vele mélyebb beszélgetéseket folytatni filozofálni néha.

- Nem csal meg, nem hazudik stb

- Ha bármi vita van akkor megtudjuk beszélni nem hisztizes megy

- Gyűlölöm ha valaki feltekenykedik vagy számonkér minden hülyeség miatt, nem hagy elég szabad teret.

- Lehessen vele szórakozni vicces dolgokat csinálni, ne begyoposodott legyen.

- Kedvelem a romantikus alkatokat úgyhogy ha az akkor nagyon bejön.

2021. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Külsőre: legyen férfias!

Belsőre: legyen férfias!


Ja hogy ez szubjektív? Bizony... Nem is értem mi szükség van ilyen kérdésekre, hacsak nem vagy 15 éves kisgyerek. Nyilván az vagy..

20L

2021. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Külsőleg ne legyen elhanyagolt.

Belsőleg lehessen vele beszélgetni, nevetni, viccelődni. Mutassa ki a szeretetét, vállalja fel mások előtt is. Hűség, amihez semmi kétség nem férhet.

2021. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2021. dec. 29. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!