Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi az, ami KÜLSŐLEG...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az, ami KÜLSŐLEG (testileg) és mi az, ami BELSŐLEG (szellemileg) vonzóvá tesz számodra egy nőt?

Figyelt kérdés

Milyennek képzeled a TÖKÉLETES összképet?



Leírhatnátok, azt is, hogy hány évesek vagytok!



2021. dec. 29. 13:09
 1/9 A kérdező kommentje:
2021. dec. 29. 13:10
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem elég az is ha békén hagy egy nehéz nap után. Csak legyen csendben fél órát és az én szívemet máris elrabolta. A külsőségek nem érdekelnek.
2021. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet megmondani; ha látom, akkor tudom róla, hogy igen vagy nem. Ha megismerem, ugyanez a helyzet.
2021. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Csak legyen rendezett a külseje és tudjon zenélni
2021. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

150-165cm magas , fekete hosszú haj,Szép formás combok és formás fenék ,Súlya ne legyen se sovány ,se kövér valahol a kettő közt , A mell mérete közepes feszes legyen és legyen rajta minden természetes szeme színe az mind 1 ,kezei és lábai kicsit legyenek szép nőiesek (ilyen lenne a tökéletes számomra külsőre)



Legyen meg bízható,Oda adó,Jó szívű,Őszinte,hűséges , Ragaszkodó,Cuki(de nem kényesen ), (ez legyen a belső tulajdonságai)


Ja és ne cigizzen,ne beszéljen csúnyán mert szerintem nem illik ,ne legyen káros szenvedélye (azért írom ezeket mert ha én ilyen vagyok remélem ő is ilyen)

2021. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

4# Zenélés alatt mit értesz? Tudok zongorázni, tanúltam.

Furulyázni is tudok, arra magamtól jöttem rá.

2021. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Külsőleg: egyben, ahogy van "megfogjon", nincs kimondott ideál. Egy vékony sportos, vagy egy nőies ugyanúgy tud vonzó lenni - pláne ha egy mosolygós arccal megtuningolja az összképet.
2021. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Külsőre: 170-180 cm, ápolt a bőre és fogazata, nincs tetkó és piercing (kisebb hegekkel semmi baj, emberek vagyunk, nem porcelánbabák), arányos szinte minden a testén (se nem túl kicsi, se nem túl nagy).


Belsőre: normális családban, baráti körben szocializálódott.

Akkor rendben van az értékrendje, sikeresen tanul/dolgozik az érvényesülésért, jól érzi magát a bőrében, ettől alapvetően kiegyensúlyozott (hetente párszor hisztizhet, jó nőhöz ez illik, természetes, hogy kiköveteli, ami jár neki), szenvedélyes, elégedett velem.

Tetszik ha minden környezetben természetes tud lenni (pl. királynői elegáns bálon, szexi laza partin, vagány könnyűzenés koncerten, laza túrán, strandon, visszafogottan elegáns munkahelyen).


45F (30 éve is ez tetszett, túl sokat nem változott a világ)

2021. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SaJt01 ***** válasza:

Fran Kubelik - 'The Apartment' (1960)


Szeressen, lehessen szeretni. Lehessen lenni vele anélkül hogy szórakoztatni kéne.

2021. dec. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!