Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nőnek is van ilyen 'férfia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőnek is van ilyen 'férfias' mentalitása?

Figyelt kérdés

Valahogy én nem olyan vagyok, mint a nők többsége szerintem. Nekem nagyon fontos a szex. A jó szex. Magas a libidóm is. De ami az úgymond legférfiasabb, hogy ha látok egy vonzó férfit, akkor arra gondolok, hogy szeretném megkapni, dugni vele. Elgondolkodok vajon milyen lehet az ágyban. Végigmérem, legeltetem a szemem rajta, ha tetszik amit látok (persze nem bunkó mód bámulom).

A pasik szoktak ilyenek lenni, hogy ha látnak egy jó csajt, akkor meg akarják szerezni, de én nő létemre is ilyen vagyok. Valahogy kicsit kihívásként is tekintek rá, hogy na akkor meg tudom-e szerezni magamnak. Tudni akarom milyen az ágyban (általában eleve olyan jön be, akiről érzem hogy jó lenne).

Amennyire látom/tudom, más nők nem igazán ilyenek.

Ti mit gondoltok erről? Fura hogy ilyen vagyok? Mennyire ritka ez? Vannak itt hozzám hasonló nők?


2021. dec. 29. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egèssèges dolog vàgyakozni..
2021. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első fele szimpla egészséges libió nincs ezzel gond - mármint hogy vágysz a szenvedélyes, jó szexre. Sokaknak van ilyen. A másik fele már összetettebb... ha csak szimplán átfutó fantázia azzal semmi gond, más is ilyen (csak nem mondja). Ha direkt kihívásként tekintesz rá és hajtod - hát az már attól függ milyen szintig mész el. Enyhe nimfománia is lehet.

Igazából ezzel sincs gond, ki tudsz alakítani magadban olyan egyensúlyt, hogy párkapcsolatod, minőségi életed legyen (rengeteg olyan párt ismerek akik a gyakorlatban is megélik nem csak fantáziában). Nem könnyű, de nem is lehetetlen :)

2021. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi furcsa nincs, sok nőnek magas a libidója, és vágyik a (jó) szexre. Én is ilyen vagyok, főleg hogy jóideje szingli vagyok, lassan a férfi kerékpár is vonzó lesz. Rendszeresen megnézem a buszon a férfiak kezét és elképzelem hogy hogy használják, hát ez van :D Nincs veled semmi baj.
2021. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Haha igen, a férfias kéz nagyon szexi tud lenni. Egy erős, nagyobb, eres kéznél az én fantáziám is beindul:D
2021. dec. 29. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Férfiként nekem imponálna ha kiszemelnél!;-)


Szerintem csak akkor gàz, hogy mindenáron megakarod szerezni ha párja van, akihez hüséges és nem vagy hajlandó tudomasul venni.

2021. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Jaj nem, ebben nem hasonlítok a férfiakra, nekem van gerincem. Nem kezdek foglalt pasival.
2021. dec. 29. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobbak az ilyen magas libidóval rendelkező nők. Sokáig maradsz "fiatal"
2021. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajajj! Minden porcikáját imádom a férfiaknak. A szőrös lábszáruktól a vékony, hosszú ujjaikig, az erős vállukat és még sorolhatnám végig h mi mindenüket szeretem még :D.A borostás arcról nem is beszélek... Szerintem ez természetes,hogy minden heterónak kompletten bejön a másik nem. egészséges fantáziálásnak nevezném, nem férfias mentalitás. A nők is szeretik az erotikát.Szerintem egyénfüggő, hogy ki mennyire perverz pl.
2021. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem sokan néznek itt férfinek az oldalon szerintem. :D


Az én viszonyulásom ehhez kimerül annyiban, hogy kommunikációban dominánsabb típus vagyok idegen környezetben és anonim. Nem szeretek fecsegni, szeretem a durvább poénokat és az intellektuális megnyilvánulásokat, témákat. (Pl. a szépségápolás nálam abszolút nem ilyen, de pénzügy, marketing, üzlet jöhet simán.) Megnézni viszont senkit nem szoktam.


Élőben sokan meglepődnek, mikor meglátnak a valódi törékeny, lányos mivoltomban, amit közelebbi kapcsolataimban mutatok meg egyedül.

2022. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!