Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy az unokatestvérem bugyiját használom néha maszturbáláshoz és fantáziáláshoz?

Figyelt kérdés

Először titokban vettem el az egyiket a szekrényből. Szimplán kíváncsi voltam. Fogni a bugyit, amiben Ő volt, tudni, hogy "benne" volt a puncija is... Van benne valami izgató valamiért (hogy miért, nem tudom 😃 nem vagyok "ilyen" általában).

Később már este csentem el egyet-egyet, hogy nyugodtan tudjam 'vizsgálni' miközben magamhoz nyúlok. Azután már hozzá is fogtam a farkamhoz egy párszor. Ez mindig a legjobbat hozta ki belőlem (csak minden ilyen után egy állatnak éreztem magam 😃). Már egészen odáig jutottam, hogy magamnál tartok kettőt, ha "szükségem" van rá 😬. Nem tudom, miért olyan jó érzés ez. Nyugtatásként, nem akarom meghúzni a valóságban, nem lesz vérfertőzés meg semmi, nyugi-nyugi. Egyszerűen csak egy furcsa 'kink'.

Akik csak anyázni jönnek, meg elmondani, hogy minden beteg állat vagyok, azoknak arra van az ajtó 👉🚪.

A többiek: Van még bárki, aki valamiért ezt csinálja? 😃


2022. jan. 2. 03:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
96%
Egészségedre.
2022. jan. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi 🖐️😀
2022. jan. 2. 03:37
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Jól néz ki? Én meghúznám a helyedben ha másod uncsi
2022. jan. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, fiatal vagy és tombolnak benned a hormonok, ezt értem, de elég durván megsérted ezzel a privát szféráját. Gondolj bele, te mit szólnál, ha a te gatyáid csenné el valaki, mondjuk egy férfi rokon és ugyanezt csinálná? Ha jól sejtem, nem örülnél. Mit gondolnál, ha néha eltűnne egy-két darab, majd visszakerülne? Előbb-utóbb neki is fel fog tűnni, ha éppen azt a bugyit keresi, ami nálad van. Szóval én azt mondom, hogy valahogy máshogy kellene kiélned ezeket a hajlamokat.
2022. jan. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Egy beteg állat vagy
2022. jan. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy tényleg beteg vagy. Az a durva hogy az ember nem is gondolná hogy ilyen beteg rokonai lehetnek akikben megbízik. Egyszerűen undorító vagy, nincsenek rá szavak..
2022. jan. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5, 6: Köszi! 👌
2022. jan. 2. 04:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

De miert nem a szennyesbol szeded ki a punciilatu valtizatot?

Hany eves a kany? Milyen bugyikat hord?

2022. jan. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Te élsz velük vagy ő veled, veletek?

Használt bugyijara verd ki, izgatobb. Rázd ki a tiszta bugyijara és tedd vissza a többi közé, lehet hogy másnap azt veszi fel, egész nap a te spermában fog a puncija úszni! 😂😂😂😂 Lehet terhes is lesz tőle 😂😂🤣🤣

2022. jan. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

" csak minden ilyen után egy állatnak éreztem magam "

Az is vagy egy hülye állat, aki nem tud egy normális kapcsolatot kialakitani.

2022. jan. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!