Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy az unokatestvérem bugyiját használom néha maszturbáláshoz és fantáziáláshoz?

Figyelt kérdés

Először titokban vettem el az egyiket a szekrényből. Szimplán kíváncsi voltam. Fogni a bugyit, amiben Ő volt, tudni, hogy "benne" volt a puncija is... Van benne valami izgató valamiért (hogy miért, nem tudom 😃 nem vagyok "ilyen" általában).

Később már este csentem el egyet-egyet, hogy nyugodtan tudjam 'vizsgálni' miközben magamhoz nyúlok. Azután már hozzá is fogtam a farkamhoz egy párszor. Ez mindig a legjobbat hozta ki belőlem (csak minden ilyen után egy állatnak éreztem magam 😃). Már egészen odáig jutottam, hogy magamnál tartok kettőt, ha "szükségem" van rá 😬. Nem tudom, miért olyan jó érzés ez. Nyugtatásként, nem akarom meghúzni a valóságban, nem lesz vérfertőzés meg semmi, nyugi-nyugi. Egyszerűen csak egy furcsa 'kink'.

Akik csak anyázni jönnek, meg elmondani, hogy minden beteg állat vagyok, azoknak arra van az ajtó 👉🚪.

A többiek: Van még bárki, aki valamiért ezt csinálja? 😃


2022. jan. 2. 03:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
És milyen bugyi van nálad tanga vagy francia?
2022. jan. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
44%
Maszturbáláshoz nem használtam, de egyszer kíváncsiságból felpróbáltam egyet.
2022. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
22%
Jól tetted az a hülye, aki nem él ilyen lehetőséggel.
2022. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!