Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy érzitek, hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy érzitek, hány barát kell ahhoz hogy lenyugodva meg tudj házasodni és ne akarj mást?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose akarok megházasodni. Nem a partnerek számától függ mikor akar valaki elköteleződni hanem attól hogy mennyire megfelelő a partner.
2022. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem partnerszámfüggő, ahhoz mentem hozzá, akinél azt éreztem, hogy ennek így kell lennie
2022. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hozzád hasonlók sose fogják megérteni, hogy működik ez.
2022. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha úgy érzed hogy túl korn találtad meg azt akivel el tudnád képzelni a házasságot és még nem élted ki magad?
2022. jan. 2. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
akkor nem találtad meg, akkor nem érzel ilyet
2022. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első párommal élek, szívesen leélném vele az életem, nem vágyom másra. Az szerintem kortól és a korábbi kapcsolatok számától függetlenül teljesen természetes, ha időnként fellobban a vágy más iránt (is) mindkettőnkben akkor is, ha egyébként minden rendben van köztünk. Attól lesz tartós egy kapcsolat, ha ezt a helyén tudjuk kezelni és tudunk rá nemet mondani.
2022. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt is megkérdezted már ezerszer. Hányszor kell válaszolni, hogy eljusson az agyadig a lényeg?

Reméltem, hogy 2022-re találsz egy új témát. Vagy megfogadod, hogy férfit faragsz a jelenlegi picsogós kislány énedből.

A helyzet továbbra is az, hogy ha valaki nem akar “lenyugodni”, sem megházasodni, akkor nem is fogja ezt megtenni. Szóval teljesen feleslegesen ácsingózol egy lány után, aki nyilvánvalóan csak lekoptató szövegnek szánta azt, hogy ő még szeretné kiélni magát, mert nem akar egy ilyen rinyapinával foglalkozni.

A baj veled van. Otthon ülő, nyafogó, szánalom vagy. Az ilyenekkel nem foglalkoznak a lányok.

2022. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!