Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak lányok akiket nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok akiket nem zavar a szex téma a korábbi partnereiről?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy kapcsolatban szóba kerülnek az előző partnerek? Férfiaktól is kérdem, hogy volt-e már olyan barátnőjük akit nem zavart a téma.
2022. jan. 2. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Bizonyos szintig, a jó ízlés határain belül nem zavar.
2022. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt aki szerette ha mesélek, a mostani pedig hallani sem akar az exeimröl.
2022. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi elég nyitottan kezeljük, nyilván vannak exek. Megbeszélünk korábbi tapasztalatokat, vagy épp mesélünk sztorikat, mindig név nélkül. Ízléses keretek között ez nem okoz gondot.
2022. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párommal olyan a kapcsolat, amiben megbeszélhetjük a korábbi tapasztalatainkat.
2022. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar
2022. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, sőt, van amit érdekes hallani/tudni. Viszont ha csak arról magyaráz, hogy bizony minden exe sikított tőle meg multiorgazmusai voltak stb, ilyen dumákra nem vagyok kíváncsi. Ha van ténylegesen értelme annak, hogy beszéljen valamiről, akkor nyugodtan.
2022. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, de én már mióta az eszemet tudom a legjobb barátaimmal is kibeszélem ezeket, a pasijaimmal is, sőt volt barátság extrákkal kapcsolatom, ha találkozunk még vele is megbeszéljük hogy azóta ki milyen tapasztalatot szerzett.


De megértem azt is ha valakinek ez tabu téma az nem szereti hallani hogy a szerelme hogyan szexelt más lányokkal.

2022. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!