Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb szubmisszív beállíto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb szubmisszív beállítottságú nő miért 40-50 év körüli domot keres?

Figyelt kérdés

Van ennek valamilyen oka/magyarázata vagy csak pusztán véletlen?


Én 29 éves vagyok és nem arról van szó, hogy ezzel a kifogással szoktak lerázni hanem már a különböző bdsm oldalakon az adatlapokon látom, hogy ez a keresett korosztály.



#dominancia #BDSM #szubmsszív
2022. jan. 2. 18:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Mert van tapasztalata az idoa BB férfiaknál. Te korosztályod csak fiúcska a szub nőknél. Érett, határozott, céltudatos és biztos kell nekik.
2022. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Idősebb*
2022. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor ennyien általánosítanának?
2022. jan. 2. 18:43
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Mert az ilyen férfiak külsőre is férfiasabbak. Sokszor sikeresek, már tapasztaltak, tudják mit akarnak és hogy bánjanak egy nővel. Ezek mind nagyon vonzó dolgok egy subnak. Persze vannak fiatalabbak is, akik megfelelnek ezeknek, csak ritkább. Meg aztán én pl látom milyenek a huszonéves pasik és annyira komolytalanok, hogy nem tudnék alárendelődni nekik. Én 32-40 között kerestem.

25N

2022. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted? Te nem altalanositanal ha párszor már meg jártad volna?
2022. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

Én is ezt láttam. Vicces belegondolni hogy ott vagyok 30 éves világotjárt egyetemi tanárként és cégvezetőként, de valaki inkább a negyvenes kőműves feriket gondolja mentálisan erősebb partnernek, mert idősebb.

:D

2022. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
Mert egy 40-es dom az gazdag is Mert a sub nöket is penzekni kell ám
2022. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

7-es vagyok szerinted egy 24eves Lakatos Romulus mikor lesz menő dom?

Elmondom, soha

2022. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
#6: hát te se vagy dom, ha itt hisztizel:DD
2022. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Tudom mit akarok tudom mit akar a nő.

Anyagi biztonságot tudok neki nyujtani

stb

F

2022. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!