Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell viselkedni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedni egy szubmisszív beállítottságú lánnyal szex közben?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Kemenyen
2018. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehhh gondolom a szurke ujabb hatasa ....

Lassan itt van a bemutato ....


Am ha nem tudod akkor jobb ha nem probalkozol mert eletre szolo sebeket szerezhet altalad a lany

A dominancia vagy megvan benned es akkor tudod mit kell tenni

Vagy nincs es akkor egy ures klise lesz csak az egesz

2018. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem a filmről van szó.

Arról van szó, hogy az új párom az ilyen irányú szexet szereti.

Először én is azt gondoltam hogy a Szürke ötven árnyalatára kattant rá, mondtam is neki viccből. De aztán teljesen komolyan elmondta, hogy ő már kistini kora óta érezte, -amikor még nem is tudta mi ez, vagy hogy ennek egyáltalán neve van- hogy számára a szex az nem a romantikus lassúzást fogja jelenteni.

2018. febr. 7. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Üdv!

Nos, ez nem olyan egyszerű. És (nem kioktatásból) de maga a kérdés sem jó. Ugyanis nincs olyan, hogy kell..

Ez belülről jön, ha te nem vagy domináns, akkor nem fogod tudni maximálisan kielégíteni.

Ez sokkal inkább mentális játszma, mintsem fizikai erőfölény, és erőfitogtatás.


Az alárendelt (az esetek többségében) nem lala foltokat, hegeket, és vérző sebeket szeretne, hanem maximálisan átadni a kontrollt a saját teste felett a domináns félnek, aki ezzel őt dominálja. Ez az ő részéről kiszolgáltatottságot jelent, amihez maximális bizalomra van szükség. Vágyik arra, hogy elesett, esendő lehessen veled szemben, ehhez pedig a határozottságod, és a következetességedre lesz szükséged.


Ez egy olyan "művészet" amit nem lehet könyvből tanulni, tapasztalni kell, tanulni, kell hozzá fantázia, rengeteg vágy, nyitottság és meglehetősen jól kell ismerned saját magad, hogy képes legyél megfejteni mindazt amire te magad valójában vágysz ez nem egy egyszerű szerepjáték ami egy ruhával felvehető.. nagyon jól kell ismerni a saját határaid, rettentő nagy önuralom kell, és saját magadon kívül ismerned kell a partnered is, tudnod kell olvasni a legapróbb reakcióiból, dominánsnak lenni nagyon felelősségteljes feladat, én úgy gondolom, hogy némileg pedig ez egyfajta adottság ami egyébként nem tanulható.


És ez csak egy nagyon kis szegmense a dolognak, amit a teljesség igénye nélkül írtam.

Ha van kérdésed írj, szívesen segítek. (ha tudok)

2018. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs semmilyen elméleti tudásod addig ne kezdj bele semmibe

Gyakorlatban meg ne egyből ess neki.

Fontos az Anatómiai tudás

Fontos hogy ismerd a párod

Ismert tud a jelzéseit mi mit jelent

Fontos a kommubikácio

Tudd meg mit és hogyan szeret

24n (szub)

2018. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!