Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a legtöbb duci nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legtöbb duci nő csak azért tud szexelgetni, mert a férfiak jelentős része be éri a szarabbal is magukért?

Figyelt kérdés
Megkaptam nemrég azt, hogy csak azért feküdt le velem mert éhes kutya nem válogat. És emiatt ne gondoljam azt, hogy gyönyörű vagyok. Holott nem is gondoltam erre, de most szinte ez a dolog az összes önbizalmamat elvette. Értem én, hogy a ducibbak kevésbé vonzók, de hogy még ki is használják ezt....
2022. jan. 4. 12:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%

Jó bunkó palit fogtál ki. Ez mondjuk az ő szegénységi bizonyítványa.

Nekem nőként az a tapasztalatom hogy sok férfinak tetszik ha van mit fogni egy nőn.

2022. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%

Baromság!!

Sok pasinak tetszenek a kicsit husisabb csajok!!

2022. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%

Szó sincs róla!

Nekem van több haver ismerős, aki kimondottan a duci, erősebb testalkatú csanokat szereti.

2022. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%

A szexpartner kereső oldalak tele vannak túlsúlyos nőkkel. Ennek oka van. Kevés férfi van, akinek konkrétan ez a típus a zsánere. Természetesen olyanok is vannak, akik könnyű préda gyanánt hajtanak rájuk.

Érdemes baráti körödből ismerkedni, ott kicsi a visszaélés esélye

2022. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%

A 18-39éves női korosztály 42%-a túlsúlyos, ebből 15% már egészségre káros mértékben.

10-ből talán ha egy férfinak jön be a duci. A maradék 3 férfi csak azért választ ilyen párt, mert nem jut neki más.

2022. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Dzsoki ***** válasza:
81%
Szerintem,nem.Update Réka kocka hasa,nagyon mesterkélt,nem szép.Egy normális,husibb nő,inkább szexis.Vagyis,inkább,mint egy Barbi,aki élőben, 180 magas és 50 kiló lenne.Igen,van akinek az tetszik,de szerintem,mi vagyunk többségben.
2022. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Nekem kifejezetten bejonnek a ducibb lányok.
2022. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes, hogy ezt a fiúk, akkor vágják hozzá a nőkhöz, ha el vannak utasítva, vagy ha már meg volt a csaj, szex közben nem igen mondják.

Szerintem csak lelkileg akarjak bántani ilyenkor a lányt, hogy amiért el utasították a fiút ( amit ők nem bírnak elfogadni, főleg egy duci, “masodkategorias” nőtől ), akkor nyilván ezzel lehet a legjobban megbántani.

Ha meg szex után mondják ezt, akkor szimplán csak bunkók.

2022. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%

Ez a megjegyzés őt minősíti. Ezek szerint annyira lúzer, hogy nem tud egy számára vonzó nőt felszedni.

Sosem jutna eszembe egy nőt (pláne, ha elmentem vele) bírálni. Vagy elmennék vele, vagy nem. De ha elmentem vele, akkor csak volt valami benne, ami miatt kellett, nem?


Ne legyenek önértékelési problémáid!

Az én ízlésem szerint például egy nő lehet kissé sovány, átlagos, sportos, vagy enyhén husis. A testalkatnál fontosabb a kisugárzása, hogy mennyre vadít be. De az, hogy nekem mi jön be, még nem jelenti azt, hogy nincsenek olyanok, akiket a kórosan vékony, vagy az erősen molett, vagy neadjisten a butuska lányok hoznak izgalomba. Lényeg, hogy mindig megtalálja a zsák a foltját!

2022. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%

Hááááát... nem akarlak elszomorítani, de sokkal, de sokkal több olyan pasi van akinek nem a zsánere, de már kb. bárkit megdugna csak lyuk legyen rajta, mintsem olyan kinek kimondottan a kövér nők tetszenek. Persze mind azt fogja csapatni "imádom a telt idomokat" (aki bárkit megdugna az mindig azt mondja ami az illetőre igaz, ha vékony akkor a sovány nőket imádja, ha kövér a partnere akkor meg a telteket).

Mindazonáltal duci és duci között elég nagy különbségek vannak! Egyáltalán nem mindegy hogy egy nőiesen, arányosan telt, formás, szép arcú, mosolygós, vidám lány, vagy egy mangalicára hízott, hájhurkás zsírpacni.

Egyébként ha ennyire zavar a duciságod akkor mi tart vissza attól hogy változtass rajta? Annyira nagy dolog lenne odafigyelni az egészséges étkezésre meg lemenni egy konditerembe?

2022. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!