Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éjszakai magömlés esetén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszakai magömlés esetén minden esetben szexuális esemény van az álomban? Mindig emlékeztek rá?

Figyelt kérdés
Kérlek írjon le pár történetet az, akinek már volt ilyen. Mit álmodsz ilyenkor, mire emlékszel utána? A valós magömlés pillanatában az álomban pont akkor van az orgazmus?

2022. jan. 4. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem is esemény, de nő van benne. A legcikibb álom az volt, hogy férfi vécében vagyok, piszoárba ürítek, bejön két nő, köztük egy akit régebben néztem fb-on, instán, és ettől azonnali merevedés a vécé előtt és bumm, elélvezés. Ez csak egyszer volt, ezen kívül szexuálisak, nem mindig szex, van orál is, pl. egy volt osztálytársammal, akit akkor már 6 éve nem láttam, de előtte néztem egy sorozatot, és az egyik szereplő hasonlított rá.

Érdekes főkategória a szex előtti elélvezés, álmomban közelítek a punci felé, épp tenném be, de durr, elélvezek, legutóbb épp felrántottam és rá a hasára/mellére az egész adagot, így szex nem is volt. Rendes szexuális pózban pedig misszionáriusban beleélvezek a nőbe, mindig óvszer nélkül.

2022. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lehet mindig felidézni, mert olyankor alszunk...

Volt olyan, amikor a magömlés pillanatában felébredtem és akkor még pontosan tudtam, mi zajlott álmomban. (Egyébként pont semmi különös nem volt, csupán meztelenül hevertem valami vízparton és a vízből jöttek ki páran szintén meztelenül, amire - az álom szerint - elkezdett állni a farkam, de konkrétabb szexuális esemény nem volt az álomban.) Máskor viszont csak reggel vettem észre, mi történhetett éjszaka, és semmi nem maradt meg abból, hogy mit álmodhattam.

2022. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A teljes eseménysorra ritkán emlékszel, de a közvetlen eseményre ébredés után egy darabig még igen. S igen, 99%-ban erős szexuális tartalma van, de nem feltétel! Más is ki tud váltani erős, akár nemi jellegű izgalmat. Nem feltétlenül akkor durransz amikor álmodban is, bőven elég ha annyira erős a szexuális tartalma az álmodnak hogy egy pillanatban az "agyad" megadja magát és kiváltja a feltétlen reflexet - és már megy is a cuccos a gatyádba.
2022. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az erotikus álmaimban mindig a behatolás pillanatában élvezek el(erre persze egyből felriadok). A valóságban szerencsére ez nem így van.
2022. jan. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig. Es abban a pillanatban fel is ebredek, mert eszembe jut, hogy elfogok elvezni de nem kene. Ilyenkor kapkodva megprobalom visszatartani, vagy legalabb papirzsebkendovel menteni a helyzetet. :) A hirtelen ebredes miatt csak az utolso par masodperc marad meg. Viszont mindig annyira eletszeru, hogy orakkal kesobb visszagondolva, olyan erzesem van, hogy a valosagban is megtortent nem csak alom volt.
2022. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden esetben szexuális álmom van ilyenkor. Mindig felébredek amikor elsül. Szoktam emlékezni az ilyen álmaim tartalmára, de csak akkor ha magömlésem lett tőle és felébredtem. Nekem még soha nem esett egybe a valódi és az álombéli elélvezésem. Az álmaim általában el sem jutnak eddig a pontig, mert már előbb elsülök.
2022. júl. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!