Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig bírtam rendesen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig bírtam rendesen az ágyba, most már jóval kevesebb ideig. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mióta csak tudom mindig bírtam rendesen az ágyba 10 perc+ azért meg volt azért. Most lett egy új kapcsolat elején bírtam ugyan így, de utóbbi időben nagyon nem, 2-3 perc max. Nem értem mi lehet a baj sose fordult még ilyen elő velem. Ha kézzel vagy orálisan csinálja úgy nincs probléma csak behatolásnál.

Kinek volt ilyen problémája? Mit lehetne csinálni? Több menetet nem szeretjük egyet de az tartalmas legyen.

24F



2022. jan. 3. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
ez érdekes; lehet, hogy kiismert a lány és olyan pózokban csináljátok csak, ami számodra legizgatóbb?
2022. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2%
"...Eddig bírtam rendesen az ágyba" Mit birtál rendesen az ágyba csinálni?
2022. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen elég sok új dolgot csinálunk ami eddig nem volt vagy nem ennyire intenzíven, akár előjáték vagy szex közbe. Így lehet ezek a dolgok annyira új úgy mond, hogy ilyen hatással van rám
2022. jan. 3. 14:23
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Az is lehet , hogy az új csaj szűkebb belül.. míg felesègemmel csak àtlag 20-30 perc , amire nagyon kell koncentràlnom, szeretőimmel àtlagosan 40 -50 perc. Mielőtt bàrki keresztre feszítene... swinger par vagyunk.
2022. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez is egy lehetséges dolog igen, hogy szűkebb. És van valami tipp/ötleted mit kéne csinálni, hogy kicsit tovább bírjam?
2022. jan. 3. 14:32
 6/15 anonim ***** válasza:
4 es vagyok. Privatban megpróbàlom. :)
2022. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
Öregedsz.
2022. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4 es írtam privátba üzenetet :)
2022. jan. 3. 14:52
 9/15 anonim ***** válasza:
három mély döfés, két sekély, három mély döfés, két sekély?
2022. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%

10 perc az rendesen bírás?



Egyébként olyan rohadt nehéz lenne megtanulni azt a pontot felismerni, amikor még meg tudsz állni, vagy lassítani előtte, stb?


Te ki a picsát csináltál, amikor vérted a farkad? Az lett volna a dolgod, hogy megtanuld használni a farkad, de ezekszerint a farok használt téged

2022. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!