Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokos prostik mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokos prostik mennyit szoktak kérni egy szüzesség elvételért?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha attól is félsz, hogy felhívd azt amelyiket kinézted, akkor szerintem fel se állna ha ott vagy az izgalomtól. Ne erőltesd.
2022. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanannyit, mint egy nem szűz esetében. Ez semmi extrát nem jelentő dolog.

Bp lányok 15-30e ft / óra.

2022. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

2dik Szerintem tévedsz ez 2 extrat maris jelenthet a prostinak

1. le kell kezelnie ha nagyon izgul a kliens

2. Meg kell mutatnia a ferfinek/fiunak h a valosagban h mukodik a szex

2022. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Hívd fel és kérdezd meg.De jól írja az #1-es válaszoló.
2022. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
#3 ez baromsag. sztem a prosti meg orul is, mert a kliens ha felall neki akkor a bekapas utani 4ik szivattyu utan mar el is durrantja a keszletet, mint a luzerek a nitrot a Halalos Iramban 2ben ido elott
2022. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

#3 Jó nem kell trollkodni és nem kell hamis információval félrevezetni az kérdezőt és az embereket.

Én nagyon jól tudom, hogy működik ez a világ és semmilyen plusz nincs a szüzesség elvételbe. Alapból a lányok az adatlapon feltüntetik mit vállalnak az alap pénzért és ahol meg van jelölve a szüzesség elvétel az alapba tartozik. Ahol nincs, ott alapból nem akarnak szűz vendéget.


Az, hogy izgul az ügyfél, az is alap. Aki nem szűz az is izgulhat, ha elsőnek megy egy idegen lányhoz. Szóval a lányok nagy része udvarias és vendégközpontú. Szóval semmit se kell lekezelnie.

A másik mondatod meg értelmetlen, mert pont szex miatt járnak az emberek rosszlányokhoz.

2022. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Amugy pro tipp:


Menj elobb masszazsosnlanyhoz, aki vallal franciat is, bar kezdheted lingam masszazsos csajokkal is ahogy erzed.


Kapsz 1 masszazst beszelgetsz oldodik a stressz. Utana ugyanugy eldurransz, de nem az van mint a szexpartner kategoriaban h odaersz, aztan durr bele.

2022. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy fent is írják - amennyit a nem szüzektől. Ha nem áll fel a te bajod, ha hamar elmész a prosti még örül is neki. Akkor lehet extra feláras a "szűztörés" ha a prosti ráérez a rutintalanságodra, bizonytalanságodra és ilyen címszóval megpróbál még plusz néhány ropira lerántani. Ne fizess +3k-nál többet ezért mert semmi extrát nem kapsz csak egy sima pénzlehúzás.
2022. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Ha nő keres férfit, akkor tudok segíteni. A többit privát üzenetben
2022. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Annyit hozzáfűznék, hogy nem minden prostihoz tudsz menni! Sokan nem vállalnak szüzet! De ezt látod az adatlapján, hogy vállal-e szüzesség elvételt!
2022. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!