Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasok, ti emlékeztek még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, ti emlékeztek még milyen mással lenni?

Figyelt kérdés

Akik már több évtizedes házasságban élnek. És nem is voltak azóta mással.

Nők, milyen egy másik péniszméret, férfiak, milyen különbségek is vannak punci és punci között...ilyesmik.



2022. jan. 6. 11:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Sok-sok éve házasok vagyunk, de azért emlékszem.

Viszont rám nem igaz, hogy azóta nem voltam mással...

2022. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Szeretőt tartok, szóval tudom milyen mással. Ha újdonságot akarok, a szeretőt cserélem le nem a férjem.
2022. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
A feleségemen kívül nem voltam mással.
2022. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
A férjem volt az első és egyetlen. De hazudnák, ha azt mondanám, nem fantáziálok olykor...
2022. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt válaszolnám, mint a 2 -es , (de nem egy pár vagyunk :D ) Azzal a kiegészítéssel, hogy mi swinger házaspár vagyunk külön utakon is járhatunk..
2022. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg fréjnél voltam, sokat fantáziáltam a korábbi élményeimről, és nagyon valóságosnak tűnt, tisztán emlékeztem. De miután szétmentünk furcsa volt élőben mással lenni, hozzá kellett szokni, hogy nem a megszokott van. :)
2022. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Minden kapcsolatban más a szex. Emlékszem, milyen volt azelőtt. Van különbség. Inkább vastagságban, mint hosszúságban. Azzal jobb, akit szeretek, nő vagyok.
2022. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok még több évtizede házas, de alkalmiban néha benne vagyok. F
2022. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
A férjem volt az első és majdnem 30 évig az egyetlen. Mindig azt hittem, jó a szex vele. Aztán egyszer úgy alakult hogy szexeltem egy másik pasival, és kiderült, hogy mi mindent nem tudtam még...
2022. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Mivel a háremet folyamatosan upgradeelem nem kell nagyon megerőltetni a memóriámat hogy milyen volt mással. Sok olyan nő van akinek kiderül hogy a szex valóban így szex, nem az a két perces maszatolás amit eddig kapott.
2022. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!