Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan, hogy apátok haverja bepróbálkozott nálatok? Volt valami?

Figyelt kérdés
Mi volt a szitu? Lett-e valami? Hány évesek voltatok?

2022. jan. 6. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam szerencsére nem, mert apukám mérges lett rá. Érzékeltette vele, hogy nem normális az, hogy "el akar venni feleségül", meg elválna...


Nagyon ittas volt az a személy. (Nem biztos, hogy a haverja volt, csak egy ismerőse a sok közül...)


De apám második feleségének bátyja majdnem gusztustalanul rámhajtott (kitértem előle ügyesen.) De mindezek 2001.-ben voltak, tehát 21 évvel ezelőtt. 27 éves voltam akkor.

2022. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen volt és be is adtam a derekam
2022. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es hány éves voltál és mi volt?
2022. jan. 6. 17:41
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére nem, mondjuk haverjai sem nagyon voltak apámnak
2022. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
13 körül voltam. Kocsijába beültetett mikor egyszer összefutottunk. Már nem tudom miket mondott, de egyértelműen lehetett érteni, hogy nem úgy néz rám, beszél hozzám mint a haver kislányához. Gyorsan ott is hagytam, és utána ahogy tudtam kerültem.
2022. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Volt pár. Sok gusztustalan vén majom...

Az egyik egy külföldi üzlettársa volt, eljött hozzánk. 18 se voltam. Bejelölt facebookon, aztán küldött egy képet a farkáról.

Egy másik meg nyaraláskor a medencében elkezdett a víz alatt fogdosni. És nem csak ennyi volt. Sok perverz idióta van sajnos.

2022. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
REmélem a kérdező , nem egy "Haver" ....
2022. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dehogy! Jézusom!
2022. jan. 7. 11:41
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Volt. Titokban szexeltünk többször kb 1 évig, míg el nem jöttem másik városba egyetemre.
2022. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ram barátnőm apja elég szexuális megjegyzéseket tett, többször is, miközben a felesége is ott volt mellette. Én ezeket sose viszonoztam, sőt nekem volt kellemetlen
2022. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!