Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy egy bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy egy bi vagy meleg férfi beprobalkozott nálatok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
A meleg haverom. Elmontam neki hogy ne tegye mert irtózom ha egy pasi szexuàlisam közeledik. Nem értett a szóból, megfogta a farkam. Eltört az orrcsontja es a barátságunk.
2021. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Volt igen és nem tudtam mit reagáljak rá, ezért csak nem beszélek vele azóta. Lehet ha mai felfogásommal történne nem mondanék nemet, pedig elméletben heteró lennék.
2021. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma,hogy ha elfogadod,akkor ők azt úgy veszik,hogy szabad az út,aztán nem értik,hogy ha úgy járnak,ahogy az #1 es írta.
2021. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A neten előfordul párszor.
2021. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha normàlisan áll az ember egy meleghez az rögtön zóld làmpàt lát benne.
2021. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt ilyen, de mivel én is bi vagyok először kétkednék a valósz szándékában, hogy nem-e csak "direktbe" próbálkozik, hogy mit reagálok. Idegen személyel elutasító lennék elsőre tuti.
2021. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt már hogy egy biszex pasi udvarolt nekem. Először fura volt mikor mondta de aztán egyre inkább izgatóvá vált számomra hogy ennyire nyitott ember stb

Végül más miatt nem lett semmi belőle. De talán az ágyban is sokka jobb lett volna mivel tapasztalt és aki nyitott az a szexben is jobban teljesít általában:)

24N

2021. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, nem egyszer.. Egyszer a 4-6-os villamoson letaperolt egy öreg meleg/biszex férfi, egyszer pedig az ismerősömet elkísértem egy meleg bárba és ott voltak egy páran, de ezen nem lepődtem meg.. 26/F
2021. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megesett már öltözőben. Ha érdekel,írj
2021. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Itt volt már rá példa, mondjuk nem is értem, hogy ha nem a meleg részlegre írok, akkor miért gondolja hogy na, kéne próbálkoznia.
2021. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!