Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú előtt vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú előtt vannak szexuális utalások rá és rám nézve de ő nem reagálja le hanem engem figyel keveset beszél magáról sokat kérdez tőlem, likeol állandóan élőbe beszédes de fb n nem ír az mit jelent?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Azt hogy hülye, már bocs 🤣😂
2022. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vajon tetszem neki és komolyat akar? Vagy intelligens fuckboy?
2022. jan. 6. 18:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 Miért lenne hülye? Ebből kb semmit nem tudunk meg a személyiségéről.

Egyébként simán benne van hogy tetszel neki, de kissé bizonytalannak tűnik a saját érzéseit illetően, nem tudja hogy mit kezdjen a helyzettel. Sokat kérdez tőled, hogy megerősíthesse magában hogy biztosan tetszel-e neki, vagy valami ilyesmi, nem értek annyira az emberi lélekhez. De mindenképp érdemes nyitnod felé, abból rossz nem lehet :)

2022. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez tini párkapcsolatok kazegória
2022. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én 21 ő 23
2022. jan. 6. 18:46
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Na, pont ezért hülye.


23 évesen tudni kéne reagálni, udvarolni stb....

2022. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Új évkor feküdtem a kanapén és hirtelen rám hajolt megpuszilt de a tesója nem nézi jó szemmel ha közeledik hozzám én is nyitnék fele de nem akarom könnyű vérűnek nézzen
2022. jan. 6. 19:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tesója fiú vagy lány?
2022. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 Ha akarsz tőle valamit, nyiss felé. Nem ismerem a srácot, de engem könnyen el lehet kergetni az érdektelenséggel. Futottam már lny után, és fél év udvarlás és "nyomulás" után bár alakult is valami, végül mégis elhajtott, mert "nem illettünk össze". Nincs kedvem olyan lányokra pazarolni éveket, akiknek egyértelműen nem tetszem, és ha évek múlva már kínjukban össze is jönnének velem, akkor is egy lapos, unalmas kapcsolatba fulladna az egész. Ha nem látom a lányon hogy valóban érdeklődik és én is zimpatikus vagyok neki, akkor nem próbálkozok tovább, mert nem látom értelmét hogy akarata ellenére magamhoz kényszerítsem. Persze minden férfi máshogy gondolkozik, csak arra akarok kilyukadni, hogy ne vidd túlzásba az "ellenállást", mert ha valóban tetszik neked is, akkor nincs értelme húzni-halasztani a dolgokat. Ha ő is nyit feléd, bátran engedd közel magadhoz, nem fog otthagyni. Ha túlzottan nyomul, akkor picit vegyél vissza, ha csak lassan engeded a dolgokat, akkor azzal elriaszthatod azt aki csak dugni akar, mert nem fogja kivárni a hosszú "ismerkedős" részt, ha mást megkaphat napok alatt. De akinek komolyabb szándékai vannak, az rá fog érezni a tempóra ha te sem vagy egy kőszikla és ismerkedsz vele, teszel utalásokat, stb.

De végülis te ismered a srácot, jobban tudod mi kellhet neki, vannak akik az elérhetetlen csajokra buknak. Én biztos nem tartozom közéjük :D

2022. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A tesója lány. Mosolygok és néha a szemébe nézek de heccelem is, nem károm h lássa odáig vagyok érte mert hallottam van aki egyből lesmárolta s a fiú hagyta
2022. jan. 6. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!