Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most leráznátok egy gyerekkori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leráznátok egy gyerekkori fiú (már férfi) barátt azért, mert állandóan kikezd veletek, vagy szexuális töltetű dolgokat mond?

Figyelt kérdés
Általános iskolában lettünk barátok, aztán máshova mentünk tanulni, kevésbé tartottuk a kapcsolatot. Most újra egy helyen élünk és sokat találkozunk. Nagyon jó barátom, de ő szerintem a nőt látja bennem és nem a havert. Én benne nem látom A férfit, mert nem annyira az esetem. Sokszor letapiz, a szexről kezd beszélni. Meg néha olyanokat ír, hogy ha hiányzik nekem a szex ő szívesen lerendez stb. Milliószor megmondtam neki, hogy nem érdekelnek az ilyen dolgok, de nem hagyja abba. Most vessek véget a barátságnak?
2021. márc. 4. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
jezusom, az ilyen nem barat, csak meg akar dugni es meg annyira sem tart, hogy figyelembe vegye, hogy nem vagy ra vevo. nem talalkoznek vele tobbbet
2021. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz... Ha nem akarsz szexet, akkor rázd le
2021. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rázd le vagy beszélgess el vele, ha nem állít magán,többet ne keressen
2021. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!