Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt férfiak, akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt férfiak, akik a pénisz méretük miatt nem ismerkednek?

Figyelt kérdés

Én így vagyok vele, mert csak olyannal fekszek le, aki iránt vannak érzéseim. Számomra a szex a nő boldogságáról szól és mivel hiányérzete lenne a méretem miatt, így ezt én magam venném el tőle. Az orális szex és a játékok sajnos nem pótolják az élvezetes behatolásos szexet.


Ha van olyan, aki szintén nem ismerkedik a mérete miatt, az mekkora miatt nem ismerkedik?



2022. jan. 10. 19:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
"Lehet találni olyan nőt aki beéri a kisebbel is" Persze, hogy lehet. Elég sokat, de nekem nem kell úgy kapcsolat, hogy csak beéri velem. Te szívesen lennél szamár a ló helyett?
2022. jan. 11. 09:45
 12/29 anonim ***** válasza:

Én is csak olyan személlyel tudom elképzelni a szexuális együttlétet, aki iránt vannak érzelmeim, tehát szeretem.

Nekem 14,5/4,3-as van. Szigorúan a "hasznos hossz", nem tolom a szeméremcsontig.

Ami még jobban elkeserít, hogy 170 cm magas vagyok csak, így ez a számkombináció riasztó lehet egy Nő számára.

2022. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%

Micsoda megmentő fehér lovag a kérdezőnk.


A gond az hogy te akarod eldönteni hogy mások mire vágynak és sokszor az hogy te valamit azt hiszel hogy a nők akarnak az nem biztos hogy egyezik azzal amint ténylegesen szeretnének.

2022. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
#13 Te drogra ittál alkoholt vagy honnan jött ez a komment?
2022. jan. 14. 14:51
 15/29 anonim ***** válasza:
A tiéd mekkora?
2022. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
#15 Szeméremcsonttól 14-15cm hosszú és 4-4,5cm vastag (13-14cm kerület).
2022. jan. 14. 18:27
 17/29 anonim ***** válasza:
95%
És ez szerinted kicsi? Nem volt sok pasim, de gyak.lag 1 kivétellel ekkorák (vagy kisebbek) voltak.
2022. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
#17 Nem szerintem, hanem a nők szerint. Ez elvileg átlagos, de a nők számára ideális méretnél kisebb. Ahogy a 11-es kommentemben is írtam, nekem úgy nem kell nő, hogy csak beéri velem.
2022. jan. 14. 22:02
 19/29 anonim ***** válasza:
De, persze a nők szerint.... 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
2022. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Kérdező te s🙊gghülye vagy. De most full komolyan. Az említett méreteddel olyan hüvelyi orgazmust lehetne okozni a nők nagy részének hogy percekig csak kinyúlva feküdnének utána, azt se tudnák hogy hol vannak. Tökéletes méret, lehet vele vadulni, tövig, csattogósan dugni. Tudni kell KITARTÓAN használni, tudni kell egymásra hangolódni a nővel, meg kell hogy legyen az összhang a két ember közt, figyelni, érteni kell a nő jelzéseit. Na ez a valami, ettől lesz valaki jó szerető. De ezt egy magadfajta fafejű, befordult, csak a saját hülyeségét mantrázó farokméregető kisfiú soha nem fogja megérteni. Nem fogsz soha egy nőt se kielégíteni. Azért nem mert fejben kevés vagy hozzá, nem vagy férfi. A kudarcot pedig a farokméretednek fogod tulajdonítani mert az a legegyszerűbb, a méretedről nem tehetsz, azért vagy nulla az ágyban mert isten kicseszett veled. Te egy végtelenül szánalmas ember vagy.
2022. jan. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!