Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt férfiak, akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt férfiak, akik a pénisz méretük miatt nem ismerkednek?

Figyelt kérdés

Én így vagyok vele, mert csak olyannal fekszek le, aki iránt vannak érzéseim. Számomra a szex a nő boldogságáról szól és mivel hiányérzete lenne a méretem miatt, így ezt én magam venném el tőle. Az orális szex és a játékok sajnos nem pótolják az élvezetes behatolásos szexet.


Ha van olyan, aki szintén nem ismerkedik a mérete miatt, az mekkora miatt nem ismerkedik?



2022. jan. 10. 19:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#19 Majd beszélj párral.


#20 Köszi, hogy jellemezted magad, de nem akartalak ennyire megismerni.

2022. jan. 15. 08:39
 22/29 anonim ***** válasza:
73%
Aki jól tud nyalni, ujjazni, játszani, annak akár nincs is farokra szüksége! A fejetekben van a nagyobb hiba nem a gatyátokban!
2022. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
#22 Tudtad, hogy a nők többsége vágyik az élvezetes behatolásos szexre is és kevés nekik csak az orál?
2022. jan. 15. 19:13
 24/29 anonim ***** válasza:
46%

15 cm az egy átlagos méret a vastagsága meg átlagon fellüli szval az alapproblémádat nem értem, tanuld meg használni az sokkal többet jelent.


Egyébként meg egyetértek #23 -al nem csak farokkal lehet örömet okozni a másiknak, ugyan úgy ahogy egy jó leszopásra te sem mondasz nemet.Van olyan lány barátom aki nem szereti annyira a behatosós szexet mint az összes többit. Mindenkinek más kell.


Nem a pénisz méreted miatt nem ismerkedsz ez csak egy kifogás

2022. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjátok ezt a fafejű szerencsétlent. Falra hányt borsó minden szó neki.
2022. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
#24 A használható része kb 13-14cm. Az messze van a jótól. Nekem nem olyan nő kéne, akinek csak orál kell, hanem aki élvezi velem a szexet.
2022. jan. 15. 20:18
 27/29 A kérdező kommentje:
#24 Akár itt is rengeteg véleményt olvashatsz, vagy ha itt nem akarsz, akkor kérdezz nőket ezzel kapcsolatban. És ne csak 1-2 barátodat. Pont nem a barát vagy rokon fog olyat mondani, ami (szerinte) rosszul érint.
2022. jan. 15. 20:24
 28/29 anonim ***** válasza:
Bzdmeg ebben a kérdésben pont hogy senki véleménye nem számít. Az számít hogy az adott nővel mit tudsz kezdeni. Te teljes tévedésben élsz. A saját életedet nyomorítod meg a hülyeségeddel.
2022. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Eleve nem is rólam szól a kérdés. A többivel kapcsolatban pedig nem ártana tájékozódnod.
2022. jan. 15. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!