Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, akiket a párjuk nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akiket a párjuk nem nyal ki Titeket? Miért nem nyalnak?

Figyelt kérdés

Első sorban azoktól a csajoktól kérdezem akik nincsenek nyalva pedig szeretnék. Hogy a párotok mire hivatkozik miért nem nyal? Annyi helyen olvasom, hogy sok nő egyáltalán nincs kinyalva? De azt nem értem, hogy akkor Ti akkor is le sz*pjátok. Nem úgy lenne igazságos, hogy valamit valamiért? Még ha nem is szeretné akkor is ennyi áldozat simán meghozhatna..

Én nagyon szeretem kényeztetni a nőt lent, eskü nem értem némelyik pasit aki ezt a minimális dolgot nem teszi meg egy nőért...

Előre is köszi a válaszokat! És kitartást!



2022. jan. 11. 05:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Fogalmam sincs. Én ha kell naponta többször leszopom. Ő a kapcsolatunk alatt egyszer nyalt ki. Soha nem mondta még meg miért nem.

Tiszta vagyok ez nem lehet gond. Kíván is. Örülök rejtély marad. Lehet csak nem szereti mint ahogy nők is vannak akik nem szeretnek szopni.

2022. jan. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnálóak! Pont ezeket a pasikat nem értem. Én meg single vagyok nyalnék is. Másnak van csaja és annyival nem tiszteli meg a párját...
2022. jan. 11. 06:26
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
#1, sok hozzád hasonló van. A fiúnál valamilyen elferdült tisztaságmánia lehet mögötte. Az is lehet, hogy ügyetlen, tudatlan, nem tapasztalta meg a sikert. És persze kényelmes, neki megvan a kielégülése, utána az ember elbágyad, nincs kedve. Fordíts a sorrenden, előbb te, azután ő.
2022. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
3. Olyan opció nincs. Először neki kell élvezni utánna vagy kapok valamit vagy nem. De legtöbbször annyiba marad a szex ha kielégült. 1.
2022. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
#1, ha te magad beletörődsz a helyzetbe, akkor csak a szomorkodás marad, és egy idő múlva a megcsalás, szakítás.
2022. jan. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

4. Nem törődtem bele. Sokszor jeleztem már neki hogy ez így nem jó nekem.

Akkor 1szexig volt változás utánna ugyan úgy folytatódott minden.

Sajnos már eljutottam addig hogy elgondolkodtam a szakításon

2022. jan. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat. 5.válaszolónak írtam. 1.
2022. jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#1, valószínű, hogy ez lesz a megoldás. Sok nő maga sem tudja, mi jó neki, amíg meg nem tapasztalja, ezért csak vergődik egy kapcsolatban. Te szerencsés vagy, tudod, mire vágysz.
2022. jan. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a világ. A feleségem dugni szeret igazán. Én szoktam megkérni, hogy szeretném kinyalni.
2022. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom...
2022. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!