Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Milyen nőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Milyen nőre mondjátok azt, hogy vele komolyat akartok és nem csak alkalmit? Mik azok a fontos dolgok amit akkor a lányban/nőben kerestek? Hogyan viselkedtek akkor velük?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 09:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Tudjon csendben maradni, jól főzni, és ne akarjon közös programokat.
2022. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyen sok közös vonás és magas kémia köztünk!
2022. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak közben alakul ki, hogy mi lesz a történet vége.
2022. jan. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Azt, akire éjjel-nappal gondolsz, meg összeszorul a gyomrod a jó értelemben, ha csak a nevét kimondod (igen, férfiaknál is van ilyen), na ilyen az, amikor rajongok egy nőért, vagy szerelmes vagyok belé. És nem mindig az jár a fejemben, hogy milyen körülmények között dugnám, sőt. Ilyen azzal van, akivel megvan a kölcsönös vonzalom, és kémia, meg nagyon jó az összhang köztünk. Nem feltétlenül külső jegyek. 25f
2022. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nevettessen meg. Ha komolyról van szó akkor nálam a humor a belépő a külső mellett. Amikor így megfog valaki akkor kicserélődök és odaadó leszek. Gyakrabban keresem, többet érdeklődöm felőle stb. Plusz olyankor nem érdekelnek az alkalmik sem. Nem úgy mint most. :D
2022. jan. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Először mindenkinek a külső tűnik fel ha az stimmel akkor a jön a beszélgetés, ha normális értelmes tud gondolkodni akkor jön az, hogy mennyire ribi és milyen kapcsolatai voltak (itt szokott lenni a kamu, de ha már hazugsággal indított ennyit is várok tőle továbbra is, jobb ha őszinte mert azt értékelem) mert ebből lehet következtetni sokmindenre és persze jön a szex ha ott jó és a szex előtti rész stimmel akkor komoly ha a szex előtti nem stimmel akkor max alkalmi, de nem nagyon szeretem az egyéjszakás kalandokat, mert ki se tudom ismerni a másikat az ágyban. Kicsit katyvasz lett a hozzászólásom 😅
2022. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez férfi válogatja. Van akinek a kulso számít csak. Hogy tudjon mutogatni. Van akinek az számít, hogy okos legyél. Van akinek az számít, pont hogy ne legyél túl okos és irányitani lehessen. Van olyan aki azzal a nővel el sem tud képzelni semmi komolyat, aki első randin lefekszik veled és te kezdeményezed a sexet.

Szerintem inkább írd le te, hogy milyen pasit szeretnél komolyabb kapcsolatra. Abból kiindulva már lehet mondani rá valamit, hogy azok a férfik mire vágynak. Mivel nem vagyunk egyformák.

2022. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

És talán még az is fontos lehet, hogy te hány éves vagy és hány éves férfira vágysz. Ezek nélkül csak mindenki beír valami infót, ami számodra lehet tök érdektelen és nem is megfelelő neked

2022. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igazából általánosságban kérdezem.

A 20-as éveimbe járok (25-30 korosztály érdekel), idealizálni semmiképpen sem szeretném a fiút hiszen az folyamatosan változik, ahogyan én is. Persze vannak bizonyos személyiségjegyek amik nem változnak és keresek egy fiúban.

2022. jan. 12. 10:05
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban csinosnak kell lennie, nem kell, hogy ki tudja milyen fullos legyen, nem az a lényeg, legyen jó kis popsija, aranyos arca.

Ha ez megvan, számomra legyen érdekes a személyisége, legyen valami közös érdekeltség, tudjak figyelni arra amit mond és érdekeljen is amit mond. Ez ugyanúgy vissza is működjön.

Kellemes legyen a társasága és ne csak érdekből legyen velem és ne beszéljen állandóan a volt barátairől, mert attól elkap a hányinger.

2022. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!