Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan cuckoldos pár, ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan cuckoldos pár, ahol az izgatja a feleket, hogy a pár férfi tagja elengedi a nőt egy ismeretlen férfihoz egy menetre? Vagy szerintetek azért fontos, hogy előtte legyen egy-két ismerkedős, hosszabb találkozó is? F/33

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert kíváncsi vagyok, hogy kinél hogyan működik ez a dolog.

2022. jan. 3. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos, mert ezek csak a szexről szólnak.
2022. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én odaadnàm a feleségem ha benne lenne... de izgalmasabb lenne ha tudnám hogy ki dugja meg, főleg ha egy igazi alfa ! ;)


34 F

2022. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem feltétlenül cuckold. Ez inkább hotwifing szerintem.


A cuckoldba van alá felé rendelt szerep. A hotwifingba azt hiszem nincs, ott mindenki egyenlő csak a férj “kölcsön” adja a feleségét egy másik személynek.

2022. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A többség szeretné tudni hogy kihez megy a párja, részben óvatosság, biztonság, részben kontroll, felelősség és részben azért mert ez is hozzátartozik a "cuckold élményhez". Egyébként miért is nem akarsz találkozni a férjjel? Félsz hogy megharap? 😅 Nem vele fogsz dugni, hanem a feleségével.
2022. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 welcome1976 ***** válasza:
100%
Igen. Elméletben nagyon izgat. És gyakorlatban is volt már. De sajnos semmi nem történt.
2022. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem a feleségem szertőjét. Munkával kapcsolatban hetente többször találkoztunk, de igazából sosem beszélgettünk. Arról pedig végépp nem, hogy milyen helyzetben vagyunk mi hárman.

Amikor találkoztunk, akkor láthatóan zavarban volt. hiszen tőlem sosem hallotta, hogy szabad a pálya. Nem lehetett benne biztos, hogy a feleségem igazat mond neki. Tartott a lebukástól és tőlem.

Ha balhézok, akkor azzal elismertem volna neki, eddig tényleg a beleegyezésemmel kefélte szinte minden nap a felségemet. A körülöttünk lévő közös ismerősök is megtudták volna. Este elmondta volna a feleségemnek és ezután elkerülhetetlen lett volna, hogy leülünk hárman beszélni, ahol nekem kellett volna bocsánatot kérnek tőlük, mert tényleg az engedélyemmel lépett félre az asszony.

2022. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbet ismertem legalább látásból, de volt már pár, akit nem. Elengednem nem szükséges, mert önálló nő, de fontos, hogy elmondja előtte, hova megy. Mert ha nem jelentkezne időben, baj is lehet, tudjam, merre keressem.
2022. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még csak beszélgettünk róla a párommal. Én nem ragaszkodnék az ismerkedéshez. Persze azt tudni szeretném amikor nemi aktusra kerülne sor. Elvinném, megvárnám de csak a párom beszámolójára lennék kíváncsi.
2022. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez is izgató, csináltuk többször, de az is izgalmas, ha ismerkedünk és résztvevő is vagyok.
2022. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen.Èn èlveztem nagyon hogy egész este egy másik farkát èlvezz.
2022. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!