Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki szereti a kemény,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki szereti a kemény, állatias szexet? Kötelező eleme egy jól működő, kiegyensúlyozott párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, imádom, mindenképpen igénylem időnként.
Férfi vagyok, megvagyok nélküle is.
Nő vagyok, imádom, mindenképpen igénylem időnként.
Nő vagyok, megvagyok nélküle is.
55 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Amíg nincs kényszerítés, subdom stb dolgok, addig imádom a szenvedélyes, vad szexet. Amikor úgy rendesen meg vagyok dugva, de közben kielégülök, és odafigyel rám a párom.
2022. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
1. Mindig minden egyszerre kell, és persze legyen tökéletes is. Nem tudom ti mit szívtok? De hogy ti nők nem vagytok kőnyű esetek az is biztos.
2022. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Nem vagyok állat. Mellesleg az állatok sem keményen tolják, és sokkal többet tesznek bele, mint néhány ember (nem kivétel ez alól a szebbik nem sem).


Persze HA MÁR úgy van, akkor én is tövig húzom a nyársra, de a kifogásolhatatlan felvezetés mindig* megvan, és real-time figyelek, h a partnernek is jó legyen (főképpen h ne okozzak fájdalmat/sérülést)


# mindig: kivétel, ha BIZTOS jelét adja, hogy

1) akarja,

2) most akarja

3) "könyörtelen" döngetés az, amire a legjobban vágyik


De ez én vagyok. Azt hiszem eljutottam a szexuális fejlettségem egyéni csúcsára. Ha lehetne, szívesen keresnék vele pénzt


30F [ hetero ]

2022. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 norbi1993 ***** válasza:
87%
Tapasztalatból mondom, hogy nem mindenki szereti. Ha valaki gyengédebb, romantikusabb szexet szeret, arra nem kell ráerőszakolni a vad szexet. Tehát nem kötelező eleme egy párkapcsolatnak. A lényeg, hogy azt add meg, amit kíván, felesleges ráerőltetni bármi mást. Persze ha benne akkor mehet ami belefèr.
2022. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem olyan bonyolult ez 2es, vannak fériak, akik többre képesek, mint 3 lökés után eldurranni. Ami ösztönösen jön, azt nem lehet tanulni.
2022. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
5. Fogalmatlan vagy de tényleg. Amit it nagy szájjal állatias kemény szexnek nevezel az a férfiaknál a light üzemmód kb.
2022. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemmel 95 %-ban keményen szexelünk már 8 éve. Imádom szétdugni és és csapkodni a fenekét... :)
2022. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
NEM mindenki szereti, viszont minden nő utálja azokat az idiótákat akik azt hiszik "tudom én mire van minden nőnek szüksége majd jól megmutatom" alapon akarnak bárminek is nekikezdeni.
2022. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Kőkemény, vad, állati baszás. Ahhhh. 34F
2022. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A 8nak igaza van, és a 6os egy tökéletes példa arra, amit írt.
2022. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!