Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nektek bejön a cuckold?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek bejön a cuckold?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszíves.

2022. jan. 14. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nagyon!!
2022. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Undorító szerintem

18F

2022. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen ha más pasi csaját dugom :)
2022. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem, mert nem vagyok beteg állat. 40.
2022. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem bejön.
2022. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
eleg jol alakul, szex kozben csajom egy pasival szexchatelt snapchaten. akkor nagyon jo volt, azota kicsit fura, de nem bantam a dolgot
2022. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, önmagában a többes is izgalmas. Ha neked nem jön be, nem baj, nem vagyunk egyformák :)
2022. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Igen nekem bejönne hogy más dugja a feleségem. feltétel hogy tudjam ki az illető.


34

2022. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cuckold-Ffi36 ***** válasza:

Igen. Ilyen lányt keresek páromul.

F 37

2022. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, sokat fantáziálok róla és szeretném is kipróbálni. Mondjuk az én estemben ez nem klasszikus cuckold, mert nincs párom és ha lenne akkor vele nem valószínű, hogy akarnék ilyet.

Én az ilyen elképzelt szituációban szolga vagyok. A nő pedig a dominám, aki vagy a pasijával kefél vagy szeretővel, ez mindegy. Persze feltétel, hogy ez a nő nekem amúgy nagyon is tetsszen. Talán ez még megalázóbb (de legalábbis nagyon más szituáció) mert így ő nem "megcsal", csak simán porig aláz, demonstrálja, hogy mi az amit én soha nem fogok megkapni. És bár ez rossz, de valahol fontos eleme a fantáziának, hogy tényleg ne kaphassam meg soha, mert számomra ő egy elérhetetlen "istennő", akinek a lábát is jutalom, ha megcsókolhatom. Ha szeretőkkel csinálná az azért lenne megalázó és izgi, mert így ők az én csodált "istennőmet" csak egy kalandnak tartják. Ha a párja van és azzal, akkor meg azért mert még egy érzelmi kötődés is van köztük amiből én szintén kimaradok nem csak a dugásból.

2022. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!