Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az előző kapcsolatomból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előző kapcsolatomból merítve mennyire sok idő ez egy aktus során? Kellene ezzel foglalkozzak?

Figyelt kérdés

Röviden tömören az lenne a kérdésem, hogy megvolt az első szex, és minden jó volt, viszont az aktus a pettinget nem beleszámolva körülbelül 1-1,5 óra volt kisebb szünetekkel ( nagyjából 1-2 percesek ), de az igazságot megvallva én még bírtam volna viszont a volt párom már teljesen elfáradt.


Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni, mert nem akarok ilyes fajta gondot okozni a következő párkapcsolatomban, ha ez annak számít.


[ Az még beletartozik a történetbe, hogy mielőtt lefeküdtünk volna nagyjából 20 napig magamhoz se értem, csak hogy az élvezet nagyobb legyen ]


Foglalkoznom kéne ezzel?

Hogyan tudnám lerövidíteni az időt?


Válaszaitokat előre is köszönöm. 18/f



2022. jan. 14. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a kérdés iránya. Ha neki is jó, neked is jó, akkor jó. Ha bármelyikőtöknek nem jó, akkor nem jó. Ez kettőtökre tartozik, beszéld meg a pároddal, mi jó neki. Azt meg talán tudod, hogy neked mi jó.
2022. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az aktus optimális időtartama: ameddig jó ÉS igénylik a felek. Sem hosszabb, sem rövidebb. Ez meg a két emberen múlik, nem kívülről mondják meg hogy kinek mennyi "kell".

Élvezte a párod, elrepítetted a csúcsra? Na akkor nagyot nem hibáztál, de azé' túl se told. Nem attól leszel legény hogy megmutatod hány óráig tudsz reszelni. Rövidíteni egyszerű - az emberek többségének pont az okoz gondot hogy ne durranjon el túl korán.

2022. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban ez egy igen hosszú szexnek számít. De ahogy írták is, mindneki más, lehet a mostani párod simán bírni fogja a gyűrődést. De én pl nem ilyen vagyok, nekem nagyon rossz lenne ilyen hosszan a szex. Szerintem nagyon max fél órát bírnék ki, de talán annyit se. Nekem érzékeny lesz egy idő után a hüvelyem és kellemetlen érzés. De nyilván van aki egymás után 5-6 menetet is bír

N

2022. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te dicsekszel, Sándor, nem panaszkodsz!
2022. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!