Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgat az anal gondolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat az anal gondolatba de elképesztően felek kipróbálni tényleg szükséges beöntés? Hogy kell előkészülni nagyon izgulok

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, biztos sok bírálatot kapok majd...


De én a feleségemnek úgy szoktam, hogy simán megmossa az ánuszát fürdéskor, én megtömöm sikosítóval a finom kis popóját, megjáratom, gumit húzok és megy is befelé :))


34 F

2022. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Anális szex már az utolsó lépés, ami hosszú előkészítést igényel. Nem lehet "csak úgy" belevágni, mert többek között ösztönösen ellenállsz a behatolásnak. Érdemes erre hónapokat szánni. Legyen anális izgatás, majd 1 ujjas masszázs, amit idővel 2 ujjra lehet bővíteni. Illetve kapható anális tágitó segédeszköz, amit normális szex közben behelyezhetsz. Jó esetben mire anális szexre kerülne a sor, már megszoktad a behatolást és a vastagság sem jelent gondot.

A beöntés nem kötelező, de ajánlott. Igazán ez a legkevesebb az egészben (zuzanycsővel NE próbálkozz!)

2022. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek egyébként igaza van ! Érdemes megfogadni amiket írt.


(1-es válaszoló voltam)

2022. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nélküle, ha a barátodnak nem gond. A síkosítás ne maradjon ki, anélkül nagyon fájdalmas.
2022. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #2-es írja, az anál hármas alapszabálya: síkosítás, fokozatosság és higiénia. Mehet beöntés nélkül is, ha a pasid tisztában van vele hogy nem habos süteményt tárolsz ott.

Zuhanycső... NEM bele dugod, csak odateszed KÍVÜLRŐL, elengeded és megvárod hogy a nyomás feltöltse, azt nyomod ki.

2022. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig használok de nem kell félni ettől a beöntéstől, nagyon fura és igalmas érzés tud lenni, egy cseppet sem fáj. Nálunk mindennapi része a fürdőszobai kelléktárunknak. Minden patikában lehet kapni körte fecskendő a neve, több méretben lehet kapni. Szerintem válaszd a legnagyobb méretűt ha mégis vennél ilyet. Ezt kényelmes használni mert diszkrét helyen elfér, nics cső és tartály és általában felesleges kettőnél többször tölteni. Leírást találsz a neten, a lényeg hogy tiszta langyos csapvíz kerüljön bele és használata után mosd el.
2022. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen hasznosak, amiket előttem írtak, az a biztos, ha így csinálod, de megosztom az én saját tapasztalatomat.

Először zuhany alatt próbáltuk, ő kezdeményezte, de én is kíváncsi lettem, milyen érzés. Azóta többször is csináltuk, én akkor és azóta sem csináltam beöntést, és esetemben nem fordult elő “baleset”.

N

2022. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel az anál szex sem olyan gyakori a beöntést sem lehet így túlzásba vinni. Ennyit pedig megér mert nics salak bent ami nyomja a bélfalat amitől fáj és a hasfalat is ellazítja. Nekem így sokkal jobb érzés a szex.
2022. szept. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!