Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ahhoz, hogy valakivel szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy valakivel szexuális kapcsolatba akarj kerülni, szükséges az, hogy egyébként is kötődj hozzá érzelmileg?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 14:56
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, és kell az, hogy érezzek is valamit a szexpartner iránt.
Nő vagyok, és ha valaki vonzó számomra, érzelmek nélkül is szívesen belemegyek.
Férfi vagyok, és kell az, hogy érezzek is valamit a szexpartner iránt.
Férfi vagyok, és ha valaki vonzó számomra, érzelmek nélkül is szívesen belemegyek.
33 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem régen elég mély érzelmek kellettek, ez nem szexuális, hanem más jellegű csalódások miatt változott


valamilyen szintű "érzelmek" kellenek, de nem olyanok, mint régen

legyen szexuálisan vonzó, de nem testileg értem, hanem érje el nálam, hogy vágyjak rá, legyen olyan a személyisége


F

2021. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem árt.
2021. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2021. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2021. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Elég ha tisti vonzalom van köztünk
2021. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy nem, nálam inkább fordítva jön: ha szexuális kapcsolatba kerülök vele, akkor elkezdek hozzá érzelmileg vonzódni is.. de a legjobb, ha először van érzelmi kapcsolódás.
2021. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, a szavakon lovaglásnak tűnik, de a puszta szexuális vágy is egy érzelem, így aztán valójában nincs érzelem nélküli szex.


Úgy mondom inkább, hogy nekem elég, hogy jó nő a másik, megvan a vágy/vonzalom, de mélyebben nem érdekel a személyisége, akkor már képes vagyok szexelni.

2021. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 jó igen de a kérdésben azt írtam ki hogy fontos-e, hogy kötődj hozzá érzelmileg, ami nálam azt jelenti, hogy ha elveszítenéd, többet nem akarna veled beszélni, stb., az neked durva lelki fájdalmat okozna.


Míg ha csak szexuális vágyad van, ami betöltetlen marad, az szerintem legfeljebb csak frusztráló, de én még sose voltam "depis" attól, hogy láttam az utcán egy nőt, akinek tetszett mondjuk a feneke, és nem jött oda hozzám, hogy elmehetnénk valahova, ahol szétteszi nekem a lábait. :D


(Mindenesetre nem én pontoztalak le, mert ha csak a szavazást nézzük, teljesen jogos az észrevétel, zöldet adtam neked is. :D )

2021. dec. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!