Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerencsésnek éreznétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsésnek éreznétek magatokat ti is ha olyan barátnőtök lenne aki minden fiúnak bejön, de neki te kellesz?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen barátnőm van és hihetetlen érzés hogy bármelyik fiút megkaphatná, meg egy csomó fiú álmodozik róla, de ő velem van, engem szeret, velem szexel.

El sem hiszem. Nem is tudom mi miatt választott engem. Pedig én nem tartom valami nagyszámnak. Lehet azért mert én normálisan akartam őt megismerni, meg kimutattam neki hogy szeretem?


2022. jan. 16. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem mikor nagyon csinos barátnőm volt zavart hogy minden férfi az utcán levetkőzteti a szemével, nyálcsorgatva bámulja, folyamatos flörtöket kap idegenektől. Megbíztam benne,de mindig bennem volt a félsz hogy mi lesz ha jön egy nálam sokkal jobb pasi, aztán kukába hajít miatta!
2022. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

eddig csak szép barátnőm volt, nem tudom milyen az alternatíva

persze, jó érzés, hogy engem választott és nem mást

2022. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, aztán kiderült, hogy csal fűvel-fával. Keserű csalódás volt. Pedig eleinte jó ötletnek tűnt, hogy ilyen csajom van.
2022. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem is kellemes és izgató érzés, hogy sokan irigyelnek

de persze az a lényeg, hogy neked is nagyon bejöjjön. enélkül megette a fene.

2022. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maga az érzés tetszett, de azt tudom mondani amit az első, nekem is volt ilyen csajom és nagyon kellemetlen volt, hogy az utcán minden férfi nyalcsorgatva nézte, plusz a rokonokon is láttam, hogy képzeletben már kB 3000 pózban megdugták.
2022. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, szerencsésnek.

Nagyon tudom élvezni, hogy sokan megkívánják, ra is játszunk. :)

2022. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!